Č. Lípa – Strakonice 2:3 (kon.) | Chotěboř – Kadaň 5:4 (po pr.) | Uničov – Šternberk 2:3 (kon.)
HC Česká Lípa
2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
HC Strakonice
Středa 09.03.2011, 18:002. liga - O udržení

Vítěz jihočeského krajského přeboru HC Strakonice si odváží z České Lípy cennou výhru. Druhý zápas barážové série hrané na dva vítězné duely se bude hrát v sobotu ve Strakonicích. (20:25:53)

60:00

52:22
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Zkušený DAVID BAUER snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Jiří Jakeš.

50:39
    V přesilové hře vykřesává jiskřičku naděje pro Predátory JIŘÍ JAKEŠ. Bez asistence.

45:41
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Hostující LUKÁŠ PAPEŽ zvyšuje vedení svého týmu. Asistence: Václav Samek.

40:01

Vyloučení ve 2. třetině: 3:4.

Ve druhé periodě byli Predátoři lepším týmem, svého soupeře přestříleli, avšak neproměnili velké brankové příležitosti. Po čtyřiceti minutách tak stále platí vedení Strakonic v poměru 2:0.

40:00

20:01

Vyloučení v 1. třetině: 2:2. Využití: 0:1.

V úvodní dvacetiminutovce se hosté dostali do zaslouženého vedení, Českolipští hrají bez zaujetí.

20:00

18:55
    Jihočeši v závěru první třetiny přidávají druhý gól. Střelcem je MILAN ČERNÝ. Asistence: Michal Kozma.

7:11
    Kanonýr ROMAN ŠULČÍK posílá hostující celek do vedení. Bez asistence.

00:01

HC Česká Lípa: Holeš - Zenk, Cafourek, Dostál, Beneš, Výrut, Jirkovský, Jakeš, Bauer, Adámek, Lassig.

HC Strakonice: Špiler (Tábor) - Všetečka, Hřebíček, Velíšek, Kloud, M. Procházka, Kovář, Pitel, Šulčík, Kadlec, Kozma, Černý, K. Procházka, Samek, Papež, Binder, Kopecký, Hrubý.

Rozhodčí: Stolín (Trutnov) - Maštalíř (Jičín), Šmika (Nová Paka).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 51. Jakeš, 53. Bauer (Jakeš) - 8. Šulčík, 19. Černý (Kozma), 46. Papež (Samek)

Rozhodčí: Stolín - Maštalíř, Šmika