Ústí n/L – Chomutov 2:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:4 (0:0, 2:3, 0:1)
Piráti Chomutov
Pátek 01.04.2011, 15:45 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • Zápasy mládeže

Statistiky třetí části:

Zakázaná uvolnění: 1:0.
    Ofsajdy: 0:0.
    Vyhraná vhazování: 6:5.

Zatímco v periodě s pořadovým číslem 1 se ochozy Zlatopramen Areny gólu nedočkaly, ve druhé třetině byly doslova žně. Pět branek v podání mladých hokejistů, z toho ale jen dvě z holí žlutomodrých. Před poslední dvacetiminutkou je tak stav 3:2 pro Chomutov.

Hned na začátku třetí části si hosté své vedení pojistili a zbytek zápasu si již pohlídali. Za Lvy byl dnes nejvíce vidět Martin Zdvořáček, jenž se postaral o jednu branku a shodný počet asistencí, dvě přihrávky má na kontě Faigl. Ze Zlatopramen Areny na shledanou. (20:26:31)

Dnešní utkání sleduje 92 diváků.

60:00

58:07
    Topol (UNL) i Hanták (CHM) potrestáni dvěma minutami za držení protihráče, když se mezi nimi strhla menší potyčka. Hrát se bude 4 na 4.

56:51
    Ústecký obránce uvolnil Krupičku, jenž při nájezdu trefil pouze beton Hamala a při následném objetí branky se se svým pokusem mezi tři tyče nevešel.

54:46
    Vyloučen Heizman (CHM) na dvě minuty za faul kolenem.

50:20
    Bursa likviduje propagační pokus Šaržíka.

47:49
    Velmi obětavě zabránil střele Topol. Svým skluzem si řekl o přerušení hry.

45:59
    V dobré pozici se octl Hanták. Ústecká opora v bráně ale připravena.

43:45
    Za hákování potrestaný menším trestem Setka (UNL).

42:36
    Icing domácích.

40:57
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Využitá přesilovka. Z prostoru mezi kruhy se z první do černého trefuje FRANTIŠEK MÁLA. Asistence: Filip Hanták, Kristian Kučera.

40:01

Statistiky druhé části:

Zakázaná uvolnění: 1:1.
    Vyhraná vhazování: 11:8.

Další třetina začne přibližně v 17:17 hod.

40:00

39:58
    Domácí jdou do tří! Dvě sekundy před druhou sirénou odjíždí na trestnou lavici za hákování Bulva (UNL). Dvojnásobná přesilovka pro hosty v délce 32 sekund.

38:31
    V závěru druhé části početní výhoda pro hosty. Harkabus (UNL) "vyfasoval" dvě minuty za držení protihráče.

36:14
    Tak se JAKUB NOVÁK přeci jen dočkal. Při akci 2 na 1 nevolil nahrávku, ale střelu a vrací tak Chomutovu vedení. Asistence: Jaroslav Souček.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 23. Zdvořáček (Faigl), 34. Tuček (Zdvořáček, Faigl) - 23. Lehnert (J. Matoušek, Šaržík), 25. Heizman (L. Novák), 37. J. Novák (Souček), 41. Mála (Hanták, Kučera)

HC Slovan Ústí nad Labem: Formánek (31. Bursa) - Bulva, do 40. V. Burkovec, Ságer, Andres, M. Zdvořáček, Holeček - Kuchynka, Merta, Setka - Krupička, Faigl, Tuček - Harkabus, M. Hanzl, Topol - Fojt. Trenér: Karel Chládek.
    Piráti Chomutov: L. Matoušek (34. Hamal) - Sakajev, Bartejs, Tverďail, D. Kolář, Souček, Arnošt, Drobný - Kučera, Hanták, Mála - L. Novák, J. Novák, Hrabák - Lehnert, J. Matoušek, Šaržík - Adaev, Heizman. Trenér: Jaroslav Beck.

Rozhodčí: Martin Novák - Tomáš Řežábek, Karel Bečvář ml.