Slovácko – Ostrava 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
Sobota 23.04.2011, 16:50 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty senoira • Gambrinus liga

Utkání skončilo remizou 0:0. V prvním poločase bylo lepší Slovácko, které si dokázalo vypracovat dvě vyložené šance, ale domácí útočník Ondřejka v obou možnostech selhal. Ve druhé poločase Baník zlepšil hru v záložní řadě, ale žádnou vyloženou šanci neměl. (18:43:07)

90
    Rozhodčí Hrubeš bude nastavovat 1 minutu.

88
    Ostrava vybojovala rohový kop. Luješ našel hlavu Bolfa, jeho hlavička mířila doprostřed branky a Filipko ji bezproblémů kryl.

83
    Slovácko také střídá. Ondřejku nahradil Košút.

80
    Hosté vystřídali. Ze hřiště odešel Šmejkal, kteréhé vystřídal Greguš.

77
    Na druhé straně krásně vystřelil z hranice vápna Kuncl, jeho tvrdá střela minula těsně pravou tyč!

77
    Kraut zahrál standartní situaci, míč Filipko vytěsnil na roh, ze kterého Ostrava vyprodukovala hlavičku Varadiho.

75
    Dnešní utkání sleduje 6405 diváků.

73
    Hušbauerova střela po zemi mířila do rukavic Filipka.

72
    S Řeznikovým dlouhým autem do pokutového území si obrana Slovácka poradila.

67
    Fantiš viděl žlutou kartu za stahnutí Fujerika.

65
    S nebezpečnou Řezníkovou střelou, která mířila na vzdálenější tyč si poradil Filipko a míč vyrazil.

64
    Na druhé straně Urbánek nacetroval míč do šestnáctky Baníku pro míč si došel brankář Daněk a míč vyrazil do bezepčné vzdálenosti.

60
    Baník zahrál standartní situaci po faulu na Varadiho. Lukeš lehce nacetroval míč do pokutového území, kde ho vyrazil Filipko.

56
    Teď se chvíli nehraje. Na hřišti je ošetřovan hostující Varadi.

53
    Ondřejka přihrál míč na levou stranu na zcela volného Urbánka, který zkoušel třikrát odcentrovat do pokutového území Baníku a ani v jenom případě se mu to nepovedlo. Třetí pokus skončil v zámezí.

50
    Kubánova střela mířila na bránu Daňka.

48
    Ondřejka následně fauloval Nevesea dostal za to žlutou kartu.

48
    Ondřejka se probíjel do pokutového území a posléze byl faulova, píštalka rozhodčího Hrubeše zůstala němá.