V. Losiny – Dolany 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Čáslav B 4:1 (kon.)
TJ Sokol Velké Losiny
3:1 (1:0)
FC Dolany
Neděle 01.05.2011, 16:30 • TJ Sokol Lázně Velké Losiny • Krajský přebor

Skončil zápas, který byl herně nesmírně vyrovnaný, ale s úspěšnější koncovkou domácích, kterým nakonec zachranil tři body dvěma skvělými zákroky brankář Neoral v úplném závěru utkání. (18:31:44)

89
    Střídají domácí, přišel Manov, odešel Navrátil.

84
    Střídání Losin, přišel Neumann, odešel Šimák.

82
    Velké Losiny právě vstřelily branku!
    Nádherný moment zápasu, TOMÁŠ SLÁDEK z nějakých 28 m trefuje z TK levou šibenici branky hostí - 3:1.

81
    ŽK Pospíšil (DOL) za řečnění.

78
    Dolany právě vstřelily branku!
    Po nedorozumnění v obraně se prosadil ČECH ANTONÍN - 2:1

76
    Stídají Dolany, přišel Šimek, odešel Čapek.

70
    Individuální akce PETRA NAVRÁTILA po kličce brankáři dává do prázdné branky - 2:0

58
    ŽK Smrž (VLO) za faul.

46
    Střídání domácích, přišel Šinogl, odešel Kalvoda.

46

První polovina poločasu v režii domácích, poté hosté hru vyrovnali, hrozili střelbou z dálky za podpory větru, který od 10.minuty začal silněji foukat. Na šance je zápas poměrně vyrovnaný, vidíme i celkem kvalitní fotbal.

39
    ŽK Čech (DOL) za řečnění.

9
    Krásný pas Strnada, chyba obránce, Šimák zblokován, ale MAREK SMRŽ nadvakrát prostřelil - 1:0.