Slavia – Veselí n/M 28:22 (kon.) | Michalovce – Šaľa 32:22 (kon.) | Olomouc – Zlín 21:18 (kon.)
Bánovce – Bratislava 26:22 (kon.)
Iuventa Michalovce
32:22 (14:14)
HK Slovan Duslo Šaľa
Neděle 15.05.2011, 11:00 • Chemkostav aréna Michalovce, zápas vysiela v priamom prenose TV kanál Digi Sport SK. • Interliga ženy

Dámy a páni, z michalovskej Chemkostav arény sa s vami lúči Miroslav Behún. Zároveň vás pozývame na tenisovú exhibíciu Karol Kučera - Dominik Hrbatý, ktorá sa uskutoční v utorok 17. mája. (32:22) (12:37:07)

Tretie finále v Šali sa hrá v sobotu 21. mája od 15:30 hod, opäť v priamom prenose TV stanice DIGI SPORT SK. (32:22)

S tým rozdielom, že v dnešnom stretnutí Šaľa v druhom polčase odolávala o voľačo dlhšie ako v sobotu. (32:22)

Aj druhý finálový zápas mal podobný priebeh ako prvý v sobotu. po vyrovnanom priebehu prvého polčasu v druhom jasná dominancia domáceho celku. (32:22)

60
    Konec zápasu. (32:22) (0:0)

60
    Poslednú šanca zápasu nepremieňa úspešná 7-gólová strelkyňa Szöllösiová, po krátkom úniku jej strela končí asi pol metra nad. (32:22) (0:0)

60
    7 m hod Veselkovej chytá domáca Gubiková. (32:22) (0:0)

59
    Hráčka Šale do žrde, lopta sa odrráža do drhej žrde, gól z toho nebol. Z protiútoku skóruje Polláková. (32:22) (0:0)

58
    Gubiková opäť vychytala Dubajovú. (31:22) (0:0)

57
    Ani na Tobiášovú. (31:22) (0:0)

56
    Túrociová už na Szöllösiovú nestačila. (30:22) (0:0)

56
    Skvelé zákroky brankárok na oboch stranách. (29:22) (0:0)

55
    Gubíkovej skvelý zákrok pred Czanik (29:22) (0:0)

54
    Szöllösiová (Iuventa) a Dubajová (Šaľa) skórujú. (29:22) (0:0)

54
    Túrociová zachraňuje pred Trehubovou, Gubiková pred Dubajovou. (28:21) (0:0)

53
    Čas 52:59 - tajm Iuventa. (28:21) (0:0)

53
    pekná prihrávka na unikajúcu Bérešovú, ktorá znižuje. (28:21) (0:0)

23
    Úspešná Pilekovej kontra. (28:20) (0:0)

52
    Iuventa v plnom počte. (28:19) (0:0)

50-51
    Po ďalšom zákroku Gubikovej protiútok Wollingerovej končí nha žrdi. Ďalšiu podobnú situáciu Trehubova zakončuje gólom. (28:19) (0:0)