Brno – Jablonec 3:4 (kon.) | Ostrava – Příbram 0:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Slavia – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Teplice – Slovácko 1:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:1 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n. L. 2:0 (kon.)
FK Teplice
1:1 (1:0)
1.FC Slovácko
Sobota 28.05.2011, 17:30 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Utkání končí remízou 1:1. Pravdou, že v dnešním utkání o nic nešlo a asi mohu tvrdit, že všechny přítomné zajímalo spíš rozloučení s Pavlem Verbířem, než to, jak dnešní utkání dopadne. Hráno v poklidném tempu se šancemi na obou stranách. Remíza 1:1 tedy uzavírá letošní sezónu a rozlučka s místní legendou pokračuje za účasti celého realizačního týmu. I přes remízový výsledek hrají teplickému kapitánovi Queeni - We are the champions. Pro dnešek je to z Teplic vše. Děkuji za pozornost. (19:23:59)

90
    Za bouřlivého aplausu odstupuje ze hřiště Pavel Verbíř. Po devatenácti letech v teplických bravách odehrál dnes posledních 90 minut. Na posledních pár minut ho nahradil Marek Krátký.

88
    Hned vzápětí se sám před brankou objevil Kalivoda a trefil vybíhajícího brankáře Heču.

87
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Po rychlé akci Slovácka z pravé strany vyrazil Grigar míč a JAN HOŠEK si ho poslal do vlastní sítě.

85
    Hraje se na obě strany, ale zase je nutné přiznat, že bez nějakého enormního nasazení. Diváci si již užívají naplno loučení s Pavlem Verbířem.

82
    Kalivoda střílel z hranice vápna po Marešově přihrávce těsně vedle.

80
    Vachouška nahrazuje Pavel Verbíř junior, takže se na posledních deset minut dočkáme utkání ve kterém si domácí legenda Pavel Verbíř zahraje společně se svým synem první ligu.

78
    Mareš zakončil svůj průnik samostatně a pokusil se vystřelit z nějakých dvaadvaceti metrů, nicméně jeho rána hradbou těl před hostující brankou neprošla.

77
    Marešův brejk se vyvíjel slibně po levé straně, ale pak přišla Vachouškova špatná přihrávka, a bude se jen odkopávat od Hečovy branky.

76
    Aldina Čajiče nahrazuje v domácím dresu David Kalivoda.

75
    A centr to opět nebyl špatný, hned několik domácích hráčů naskakovalo, ale nikdo nedokázal umístit míč mezi tři tyče.

74
    Mahmutovič vybojoval roh pro domácí. Rozehrávat bude opět Verbíř za obrovského potlesku diváků.

72
    Lékaři obou mužstev mají práci po hlavičkovém střetu Rosy a Korduly. Oba hráči budou v utkání pokraovat.

71
    Valenta sestřelil Vondráška a uviděl žlutý kartonek.

70
    Po špatné malé domů Hoška musel Grigar hodně daleko z branky, naštěstí pro domácí míč odkopl před dotírajícím Szmekem.

69
    Druhé střídání Slovácka - Ondřejku nahrazuje na hrací ploše Janeček.

67
    Na druhé straně se v tutovce objevil Hlůpik, kterého našel před brankou Szmek, ale v poslední chvíli odvrátil Rosa na roh.