Kladno – Sokolov 3:3 (kon.) | Dukla Praha – Zlín 2:0 (kon.) | Znojmo – Čáslav 1:1 (kon.)
Hlučín – Sparta B 2:3 (kon.) | Vlašim – Jihlava 0:1 (kon.) | Most – Žižkov 0:1 (kon.)
Karviná – Třinec 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Táborsko 3:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
0:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 04.06.2011, 18:00 • stadion Josefa Masopusta. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro dnešek z mosteckého stadionu vše. Gratulujeme Žižkovu k postupu do Gambrinus ligy! V srpnu se z mosteckého stadionu opět přihlásíme. Mějte se hezky. (19:56:30)

Fotbalisté Žižkova slaví na hrací ploše, někteří jejich fanoušci přelezli oplocení a pokusili se za svými borci vběhnout na plac, ale policie je zastavila.

91
    Dámy a pánové, Žižkov je zpátky v lize!

91
    Lavička Žižkovka je už na nohou a poskakuje netrpělivě!

90
    Hosté jsou minutu od postupu do ligy a k sektoru Viktorie už pochoduje kordon policistů pro jistotu.

90
    Hektický závěr utkání, ve kterém se Mostečtí tlačí dopředu, ale na tribunách se už slaví, protože Kladno nevyhrálo a Most je zachráněný!

88
    Fanoušci hostů slaví a skandují "hoši děkujeme".

85
    Málem bylo vyrovnáno! Po rohovém kopu hlavičkoval těsně vedle tyče domácí Bohata.

84
    Žižkovského Kaloda nahradil Mašek.

83
    Z levé strany šel sám na mosteckou branku Súkenník, ale branku o několik metrů přestřelil!

83
    Hostující Kropík dostává žlutou kartu.

81
    Mosteckého Hofmanna nahradil Jedinák.

81
    A teď byli domácí fanoušci na nohou! Po Schutově skvělé práci byl v gólové pozici Rosendo, ale do střely mu lehl obránce soupeře!

80
    Viktoria se jako v prvním poločase zatáhla na vlastní půlku a čeká, s čím Baník přijde.

79
    Žižkov už natahuje čas a snaží se takticky zdržovat.

77
    Fanoučci hostí už se podle svých pokřiků vidí v první lize...

75
    Baník musí přídat, ostatní výsledky mu vůbec nenahrávají a nebezpečí sestupu tu pořád je pro domácí tým.