Brno jun. – Zlín B 2:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno jun.
2:1 (1:0)
FC Zlín B
Pátek 10.06.2011, 10:15 • Městský fotbalový stadión na Srbské • Moravskoslezská fotbalová liga

Skončilo utkání 29. kola MSFL, úspěšnější byli domácí, kteří si po právu připisují tři body. Zápas byl bez karet. To je pro dnešní poledne z Brna vše, zítra se budu těšit u zápasu Líšeň - Kroměříž. Přeji hezký páteční den. (12:11:25)

90
    Závěr utkání ale zvládne, nastavuje se pouze jedna minuta.

89
    Místo tlaku Zlína je tu zranění autora branky Červenky, ten se jen těžce sbírá ze hřiště.

87
    Zlín právě vstřelil branku!

Tescoma v závěru snižuje, ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval ŠTĚPÁN ČERVENKA a zasunul míč pod padajícím Hladkým. Otázkou je, jestli už nebylo na kontaktní gól pozdě.

84
    Utkání sleduje 77 diváků.

82
    Petr Maléř dělá další změnu v sestavě. Dorostenec za dorostence, přesněji řečeno Filip Koubek za Jana Malíka.

72
    Střídá také Brno, do šaten odchází Vávra, posledních dvacet minut si zahraje Jindřich Stehlík.

72
    Hosté naposledy střídají, odchází Šmahaj, příchází Kurtin.

70
    Hosté se snaží odpovědět, ale v koncovce je to zatím dost nevýrazné. I když byl nyní v dobré šanci Šmahaj, v jasné pozici před Hladkým selhal.

66
    Brno právě vstřelilo branku!

Domácí potvrzují dnešní lepší formu a vedou již rozdílem dvou branek. Do šance se původně dostával Štourač, ale přenechal míč na hranici vápna pro LUKÁŠE MICHNU a ten se trefil přesně po zemi k levé tyči.

61
    Hostující trenér Boris Kaňa podruhé v zápase střídá, odešel David Rokos, jeho místo zaujal Lukáš Holík.

52
    Jenže nic z nich nebylo.

51
    Druhá půle začala opatrně, mírně aktivnější je Zlín, který bude zahrávat v rychlém sledu již třetí rohový kop.

46

Máme za sebou první poločas, Brno bylo lepší a vede tak zaslouženě 1:0. Krásným gólem se prezentoval David Jukl. Druhý poločas za bedlivého zraku kouče áčka Reného Wagnera začně přibližně v 11:25.