Slavičín – Třinec 1:4 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 0:3 (kon.) | Bořetice – Bohunice 3:2 (po pen.)
Koloveč – Domažlice 2:3 (kon.) | Brozany – Most 0:0 (odl.) | Nový Bydžov – Čáslav 3:2 (po pen.)
Meteor – Chomutov 2:1 (kon.) | Bystrc – Břeclav 2:1 (kon.)
po penal.
Celtic Bořetice
3:2 (0:1)
TJ Tatran Bohunice
Neděle 31.07.2011, 10:30 • hřiště Sokolu Bořetice • Pohár FAČR

Bohunice totálně selhaly v závěru zápasu a navíc nezvládly penalty. Domácí tak postupují. Za svůj houževnatý výkon si výhru celkem i zasloužili. Z Bořetic přeji pěkný den a odpoledne se přihlásím z utkání Bystrc - Břeclav. Sportu zdar a fotbalu zvlášť. (12:32:43)

90
    Bořetice právě vstřelily branku!

Rozhodující penaltu proměnil JAN DUNKA a posunul svůj tým do dalšího kola.

Jan Dunka dává a domácí postupují do dalšího kola Ondrášovka cupu.

Rozhodnout může Jan Dunka.

Za Tatran nastupuje Lukáš Vjater. To jsou nervy přátelé. Jeho střela jde pouze do tyče!

Za domácí si staví míč Zdeněk Šlancar a s jistotou dává, 3:3.

Za Bohunice jde Boris Tonev, hosté jdou do vedení 2:3.

Martin Krška za domácí...z velkého rozběhu nedává, pálí vedle! Stále 2:2.

Za Bohunice jde kapitán Hanousek...vyrovnáno. 2:2.

Za Bořetice jde zkušený Petr Baštař. A rovněž bez problémů 2:1.

Hosté posílají na exekuci penalt Jindřicha Beneše...vyrovnává na 1:1.

Za domácí jde na plac Lukáš Machala...a ten nekompromisně k tyči dává! 1:0.

První jde Vladimír Bombicz z Bohunic...a nedává! Brankář Otáhal vystihl.

Začínají pokutové kopy!

Neuvěřitelný závěr byl k vidění v Bořeticích. Domácí nejprve šest minut před koncem snížili, aby o pár minut později dokonce vyrovnali. Zkušenější Tatran, který letos postoupil do divize, totálně propadl a soupeře z 1. A třídy nechal ve vyhecované atmosféře dostat se zpět do hry. O osudu duelu tak rozhodnou penalty. Statistiky zápasu: střely na bránu: 4:8, střely mimo: 4:6, rohy: 3:4.

Rozhodčí sice ukončil druhý poločas, ale o osudu zápasu a postupujícím rozhodnou penalty!

Konec druhého poločasu.

89
    Navrátil v hektickém závěru inkasuje žlutou kartu. Nervy pracují jak na hřišti tak v hledišti.

88

To jsou věci. Bouřlivé publikum dohání domácí k vyrovnání. KAMIL NOVOTNÝ střelou do šibenice vymetl všechny pavučiny v síti Grubera.