Trenčín – Nitra 0:0 (kon.) | Košice – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Prešov – B. Bystrica 0:1 (kon.)
Dunajská Streda – Ružomberok 0:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:2 (0:1)
MFK Ružomberok
sk Sobota 06.08.2011, 19:30Niké liga

Druhý polčas nepriniesol veľa akcií, ale padol jeden gól a dve červené karty. Šancu mali domáci po strele Štajera do brvna, lenže predtým chyboval Boya a Krbeček dal na 0:2. Veľa krásy sme nevideli, DAC bol veľmi neývrazný, i keď nebyť brvna Harsányiho v 2. minúte, mohlo to všetko vyzerať inak. Ružomberok tak zaslúžene vyhral, keďže v obrane bol dominantnejší. Ďakujem za pozornosť. (21:19:33)

90+2
    O osude stretnutia je dávno rozhodnuté, Ružomberok v pohode získa prvé tri body v sezóne.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Šmahaj v závere strieda Krbečeka.

88
    Masaryk neprekvapil lobom, mieril vedľa.

85
    Strela spoza vápna Štajera trafila spojnicu brány.

84
    Červenú kartu vidí aj Kostelný, zrejme tam bola potýčka hodná tejto farby karty.

84
    Kadlec neudržal nervy, vidí červenú kartu za bližšie nešpecifikovaný faul.

83
    Vyzerá to tak, že dnes nebude DAC bodovať ani proti Ružomberku. Z nulou na konte tak ostane jasne posledný. Zo štadióna odchádzajú aj diváci.

81
    Ružomberok dal gól!
    Ntsogo Boya urobil obrovskú chybu po dlhej lopte, tam loptu poriadne netrafil Pekár, ale dostala sa ku Krbečekovi a sklzom upratal loptu do opustenej brány.

80
    Struhár fauloval v strede ihriska, vidí žltú kartu.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 1795 divákov.

77
    Diváci sa rozčulujú nad (ne)verdiktmi rozhodcov, zastavujú akcie domácich a nepískajú ofsajdy Ružomberka. Teda podľa nich.

75
    Nič podstatné sa na trávniku nedeje, domáci by chceli vyrovnať, hostia už pozerajú na čas.

73
    Hostia hrajú na brejky, vpredu číha osamotený Masaryk, ktorý má dnes chuť, ale teraz nemieril presne na Pekára. Odkopáva tak Kováč.