Frýdek-Místek – Zlín B 2:1 (kon.) | Kroměříž – FKM Vysočina Jihlava 2:2 (kon.) | Rosice – Olomouc B 3:3 (kon.)
Líšeň – Ostrava B 1:1 (kon.) | Břeclav – HFK Olomouc 1:3 (kon.)

HFK právě vstřelil branku!
    Tři minuty po gólu se trefuje i kapitán týmu MICHAL KOVÁŘ, který se prosadil hlavou.

56
    Olomouc otočila parádní střelou z dálky se trefil JAN TÖGEL.

52
    JAROMÍR LUKÁŠEK hlavou po rohu vyrovnává na 1:1.

46

43
    Další velká šance Břeclavi. Dobře mířený trestný kop konečky prstů vytáhl hostující brankář na břevno.

26
    Břeclav právě vstřelila branku!
    JAROSLAV MÁLEK vstřelil úvodní gól zápasu.

20
    Domácí výrazně ohrozili bránu hostí při brejku a dorážce Sasina se vyznamenal brankář Šrom.

5
    Hosté přijeli z jasným cílem zvítězit a od začátku hrají velmi aktivně. V 5. minutě dokonce vstřelili gól, který ale pro ofsajd neplatil.