Manchester City – Neapol 1:1 (kon.) | Benfica – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Villarreal – Bayern 0:2 (kon.)
Lille – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Inter – Trabzonspor 0:1 (kon.) | Basilej – Galaţi 2:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Real Madrid 0:1 (kon.) | Ajax – Lyon 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
1:1 (1:1)
Manchester United
Středa 14.09.2011, 20:45Liga mistrů

Manchester United v dnešním zápase roli favorita nepotvrdil. Benfica na rudé ďábly vlítla od první minuty a vypracovala si spoustu slibných šancí a ve 24. minutě poslal Benficu do vedení Cardozo, který svým gólem překonal dnes výborného Lindegaarda. Po tomto góle byl Manchester United pod tlakem, ale ve 42. minutě se uvolnil Valencia, který přihrál Giggsovi a ten svému týmu zařídil remízu. Ve druhém poločase dostal Manchester United Benficu pod tlak, ale střelecky se nikdo z hráčů neprosadil. (22:58:13)

90+1
    Ze hřiště odchází Gaitán, nahrazuje ho Cesar.

90
    Druhý poločas se bude nastavovat o 2 min.

88
    Oscar Cardozo vystřelil mimo.

88
    Nolito zahodil gólovou šanci, snažil se zakončit k levé tyči, ale míč trefil špatně.

84
    Pro Rooneyho dlouhý centr si došel Artur.

82
    Jonesův centr našel hlavu Parka, ten nastřelil jen domácího obránce.

78
    Pereira vyslal jedovatou střelu, ale Lindegaard výtečným zákrokem střelu odvrátil na rohový kop.