Manchester City – Neapol 1:1 (kon.) | Benfica – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Villarreal – Bayern 0:2 (kon.)
Lille – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Inter – Trabzonspor 0:1 (kon.) | Basilej – Galaţi 2:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Real Madrid 0:1 (kon.) | Ajax – Lyon 0:0 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
0:1 (0:0)
Real Madrid
Středa 14.09.2011, 20:45 • Maksimir • Liga mistrů

Real Madrid potvrdil roli favorita a veze si do Španělska ze Záhřebu tři body. Záhřeb prohrál o jediný gól a za to se stydět nemusí. Už vůbec se domácí hráči nemusí stydět za předvedenou hru. Real se musel mít na pozoru při bránění po celý zápas. Jedinou branku v utkání dal v 52. minutě Di María, který se trefil přesně k šibenici. Hráčem utkání je dle serveru onlajny.cz vyhlášen brankář Dinama Kelava, který své spoluhráče několikrát podržel fantastickými zákroky. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, na shledanou (22:40:09)

90+4
    Jedna z posledních šancí Dinama končí nepřesným centrem, který chytá Casillas.

90+3
    ... z té ale domácí tým nezahrozil. Vykopávat bude Casillas.

90+3
    Žlutou kartu vidí Pepe a Dinamo bude mít standardní situaci...

90+2
    ... k míči se postavil Ronaldo a vypálil jeho pověstnou skákající střelu. Brankář Kelava byl pozorný.

90+2
    Leko fauloval Arbelou a Real má výhodu standardní situace...

90+1
    Real má míč a kombinuje na polovině Dinama.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu. Ten bude nastaven o další čtyři minuty.

89
    ... po něm zakončoval Tonel vedle pravé tyče.

89
    Centr do pokutového území odhlavičkoval v pádu Carvalho na rohový kop...

88
    Dinamo má míč a kombinuje na polovině soupeře.

87
    Zraněného Calella nahradil v domácím dresu Šitum.

86
    Záhřeb ztratil míč na polovině hřiště a Real v pohodě a hlavně pomalu předal míč až ke gólmanovi. Ten samozřejmě s rozehrávkou nechvátá.

85
    Dinamo konečně vybojovalo míč a snaží se o rychlý přechod do útoku.

84
    Blíží se konec utkání. Záhřeb musí najít zbytky sil a zatlačit Real. Ten má míč a hraje strategicky na čas.

83
    Diarra bude v pořádku. Ušetřil čas a může pokračovat. Za postranní čárou je v péči doktorů domácí Calello.