Pelhřimov – Kutná Hora 7:2 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Prostějov 6:5 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 6:5 (po pr.)
Chotěboř – Břeclav 2:3 (po s.n.) | Nymburk – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Trutnov – Kolín 1:5 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Děčín – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 8:2 (kon.)
Bílina – Sokolov 3:4 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 4:3 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 5:7 (kon.)
HC Kobra Praha
5:7 (1:2, 1:1, 3:4)
HC Lev Benešov
Středa 28.09.2011, 18:00 • ZS Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Viděli jsme hodně divokou třetinu plnou gólů, soubojů i vyloučení, kde zvítězili hosté 4:3 a celkově vyhráli v poměru 7:5. Já se s vámi loučím a děkuji za pozornost. (20:19:06)

60:00

59:55
    Benešov si hlídá kotouč na svých holích a tenhle zápas už nepustí.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Uvidíme, jestli se Kobře ještě podaří s výsledkem něco udělat...

58:07
    Puk zavezl do útočné třetiny Slanina, ale jeho pokus o backhandovou střelu Heravého nevyděsil.

56:10
    Benešov právě vstřelil branku!
    Tak dnes se musí divákům hokej opravdu líbit! Už celkem dvanáctou branku a sedmou svého týmu střílí po přihrávce Jaškina DAVID DECSY! A: Jaškin

54:50
    Kaňka ujížděl sám na Malíka, ale domácí gólman tento minisouboj vyhrál!

54:20

53:13
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra se celou přesilovku k ničemu nedostala, ale nakonec ji využívá! Po přihrávce Boháčka vypálil MIROSLAV CAFOUREK a překonal Heravého. A: Boháček.

52:55
    Benešov se zatím dobře brání a vyhazuje jeden kotouč za druhým...

52:20
    Kobra bude hrát přesilovku 5 na 3! Verbík dostává 2 minuty za zdržování hry (vystřelení puku mimo hřiště).

51:55
    Domácí jsou v plném počtu. Pokračuje se 5 na 4.

51:27
    Kobra bude hrát přesilovku 4 na 3, Fišera dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

49:55
    Kaňka (BNS) a Kopejtko (KOB) - 2 minuty za hrubost.

49:55
    Benešov opět vede o 2 branky! Po Jágrově pasu se z mezikruží trefuje MICHAL JAŠKIN. A: Jágr

49:35
    Kaňka měl dobrou příležitost na brankovišti, ale Malík kryje.

47:23
    Hned po gólu neudržel nervy na uzdě Medřický a dostává 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

47:23
    Po zmatku na brankovišti hostů se po několika dorážkách prosazuje ROBERT SOVÍK a snižuje na 4:5. A: Koubek

45:36
    16 sekund stačilo Benešovu k využití přesilovky. Od levého mantinelu přihrál Vacek na brankoviště LUKÁŠI HOLÁNKOVI, který prostřelil Malíka. A: Vacek, Šrámek.

Michal Kuruc

Branky a nahrávky: 14. Kocman (Jakeš), 28. Jakeš (Slanina), 44. Žáček (Paris), 48. Sovík (Koubek), 54. Cafourek (Boháček) - 6. Vacek (Jágr), 14. Fišera (Toužimský), 32. Zeman, 42. Strnad (Drda), 46. Holánek (Vacek, Šrámek), 50. Jaškin (Jágr), 57. Decsy (Jaškin)

HC Kobra Praha: Malík (Šťovíček) - Cafourek, Pohl, Boháček, Icik, Pazourek, Kopejtko, Červený, Bláha, Bárta, Paris, Kocman, Jakeš, Slanina, Koubek, Žáček, Sovík, Suchan, Hrubant, Tuček.
    HC Lev Benešov: Heravý (Holánek) - Jaškin, Šrámek, Verbík, Fišera, Strnad, Zeman, Drda, Jágr, Vacek, Němec, Decsy, Kaňka, David, Holánek, Toužimský, Medřický, Dvořák.

Rozhodčí: Hornáček - Žemlička, Nepomucký.