Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

SK Rejšice: Beran - Prskavec, Kubín, Jón, Váňa, Hofírek, Herman, Hanuš, Putorík, Falta, Hruška.

SK Benátky nad Jizerou: Bejr - Reichert, Kolář, Karásek, Novotný - Rosenkranz, Vodák, Mart. Korec, Korejza - Kozma, Mich. Korec.

Rozhodčí: Salač - Lafek, Meščan.

V minulém ročníku vypadli benátečtí fotbalisté na půdě Poříčí nad Sázavou, kde podlehli 3:6.

1

20
    Rejšice právě vstřelily branku!
    Domácí tým, jenž hraje o dvě soutěže níže než přeborové Benátky nad Jizerou, se překvapivě ujímá vedení. Autorem branky je exbenátecký hráč MARTIN HERMAN.

36
    Žlutou kartu viděl domácí Martin Herman.

44
    Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté se prosazují střelou z rohu vápna, když se k tyči trefil MARTIN KOREC. Domácí gólman Beran si na Korcův pokus sáhl, ale míči v cestě do brány nezabránil.

46

46
    Hosté vystřídali brankáře. Odešel Josef Bejr, nastoupil Jiří Gabriel.

46
    Ještě jedno střídání na hostující straně. Odešel Michal Korec, nastoupil David Šťastný.

46
    Také domácí vystřídali brankáře. Odešel Pavel Beran, nastoupil Pavel Tvaroh.

47
    Žlutou kartu viděl domácí Josef Pluhař.

46
    Ještě dlužíme střídání domácích z poločasové přestávky. Odešel Martin Herman, nastoupil Josef Pluhař.

46
    Ještě jedno střídání domácích z poločasu. Odešel Miroslav Hruška, nastoupil Radek Kopecký.

56
    Zpětnou přihrávku Reicherta využil z místa penaltového puntíku DAVID ŠŤASTNÝ.

56
    Hosté vystřídali. Odešel Martin Korec, nastoupil Radek Šimek.

65
    Dnešnímu zápasu přihlíží 80 diváků.

72
    Domácí trefili po pěkné kombinaci pravou tyč Gabrielovy branky! Míč se odrazil na nohu volného Jana Váni, který ale přestřelil!

75
    Žlutou kartu viděl domácí Jaroslav Putorík.

78
    Žlutou kartu dostal domácí Tomáš Prskavec.

88
    Domácí jsou za svoji aktivitu odměněni. JAN VÁŇA střelou z hranice vápna posílá míč podél gólmana k tyči.

90
    Konec utkání. Budou následovat pokutové kopy.

První kopal hostující Josef Novotný a neproměnil.

Za domácí proměnil Tomáš Prskavec.

Hostující David Šťastný také neproměnil.

Domácí Jan Váňa se nemýlil.

Situace pro hosty začíná být kritická, neboť ani Karel Kozma neproměnil.

Rejšice postupují do dalšího kola poháru. Také třetí penaltu domácí proměnili. Autorem byl Michal Hanuš. Rozhodující gól vstřelil TOMÁŠ PRSKAVEC.

Konec zápasu. (18:37:04)