Martin – Košice 1:6 (kon.) | Skalica – Žilina 5:1 (kon.) | Nitra – Zvolen 2:3 (kon.)
Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.)
HK VITAR Martin
1:6 (0:0, 1:3, 0:3)
HC Košice
sk Neděle 02.10.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:01:47)

59:36
    Matejka v presilovke mohol vsietiť druhý martinský gól, jeho pokusy však neboli dôrazne a už vôbec mierené.

58:54
    Martinčania majú na koniec zápasu možnosť presilovky, v nej však priebeh stretnutia nijak nevybočil z rytmu posledných minút.

57:34
    Hra ma stály, rovnaký priebeh asi od štvrtého gólu Košíc. Domáci už len platonicky útočia, nechcú inkasovať, no v obrane im to neraz zaškrípe. Hostia sú skúsení a jednoducho kontrolujú zápas.

55:56
    Stretnutie sa už viac-menej dohráva, MHC Mountfield už kapituloval po štvrtom góle Košíc. Martinčania dostávajú najviac gólov spomedzi všetkých tímov Tipsport extraligy. Tréner Spišiak musí svojich zverencov namotivovať k väčšej obrannej aktivite.

53:43
    Za domácich ešte Ižvolt vystrelil na Hyláka, jeho pokus si brankár Košíc vychutnal.

52:43
    Košice dali gól!

VOREL MAREK zaznamenal šiesty, debakel znamenajúci, gól Košíc. Niektorí diváci v Martine to už nezvládajú a odchádzajú domov. Asistencie: Jenčík, Biro

51:46
    Rozhodca Grečko ukazuje na strelca dvoch gólov Košíc, Marcela Haščáka. Martin si zahrá presilovku.

51:13

Kým domáci bojovali a útočili, Kriška mal dobrú príležitosť, hostia udreli. Marek VOREL prekonal ležiaceho Volentiera. Asistencie: Dušan Pašek, Michel Miklík

49:25
    Važan a Drgoň svoje strely aj zaslúhou nepozornosti neumiestnili presne a Hylákovi zákrok uľahčili.

48:15
    V úvode početnej výhody MHC skúsil pozornosť Hyláka Brcko, brankár Košíc však v dnešnom zápase ukazuje spoľahlivosť

47:49
    Hostia zle striedali a doplatili na to. MHC Mountfield si zahrá presilovú hru.

46:37
    Martinčanom akoby skresali sebavedomie tie dva nešťastné góly v závere druhej tretiny. Na začiatku tretej sa pokúsili vsietiť kontaktný gól, nakoniec však inkasovali oni sami. Domácim pomôže už zrejme iba zázrak.

45:49

Košice dávajú štvrtý gól. Domácim ukazujú s akou ľahkosťou dokážu vsietiť gól, HAŠČÁK Marcel pekne bekhendom prekonal martinského gólmana. Asistencie: Grman, Nagy

44:53
    Zelíska pekne vystrelil. Jeho dobrý pokus iba tesne minul bránku Hyláka.

Hostia v plnom počte.

43:22
    Martin je v dnešnom stretnutí vo svojich presilových hrách bezzubí. L. Spišiak to už zrejme nezvládol a poslal na presilovku štvrtú martinskú formáciu.

42:16
    Prečíslenie Martina. Drotár a Macejka si to však sami skomplikovali.
    Predsa len však zo svojej aktivity vyťažili vylúčenie hosťujúceho obrancu.

40:30
    Zatiaľ bez šancí. Martinčania smolne prehrávajú 1:3, vyrovnaný stav 1:1, ktorý trval takmer 40. minút sa dal označiť ako spravodlivý.

V tretej tretine musia martinčania poriadne zapnúť na obrátkach, ak chcú vyrovnať. Košičanom stačí brániť a vyrážať do smrteľných protiútokov.