Prešov – Piešťany 4:5 (po pr.) | Trnava – Detva 1:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 6:2 (kon.)
Trebišov – Senica 1:5 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 4:7 (kon.) | Púchov – Michalovce 3:4 (kon.)

Topoľčany dali gól!
    MARTIN MIHALIK upravuje stav utkání na 4:7. Asistence: Dávid Košecký.

57:41
    Považská Bystrica dala gól!
    IVAN KOLOŽVÁRY se trefuje a Bystrica vede opět o čtyři branky. Asistence: Adam Beňa, Tibor Radulay.

55:25
    ONDREJ LAUKO dává třetí branku svého týmu. Asistence: Libor Káčer, Maroš Goga.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

32:33
    MAREK KOLENO přidává šestou branku. Asistence: Adam Beňa.

39:08
    Topolčany se probouzí z černého snu této třetiny a MARTIN UHNÁK snižuje rozdíl skóre. Asistence: Jozef Mihálik, Andrej Drahovský.

32:22
    MARTIN ŠTĚPÁN hraje famózní třetinu a přidává již čtvrtou branku svého týmu ve druhé části hry. Asistence: Ivan Slávik.

25:07
    MARIÁN SMERČIAK přidává další hřebíček do pomyslné rakve Topolčan. Asistence: Marek Lukáč, Martin Štepán.

22:07
    IVAN SLÁVIK dává za pouhých 9 sekund další branku a dostává svůj tým na koně. Asistence: Martin Štepán.

21:58
    STANISLAV VALACH posílá svůj tým opět do vedení. Asistence: Marek Cigánik, Marián Koleda.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:20
    JOZEF MIHÁLIK využívá přesilovou hru 5 na 3 a vyrovnává stav zápasu. Asistence: Milan Kabát, Libor Káčer.

16:00
    TIBOR RADULAY využívá přesilovou hru a posílá hosty do vedení. Asistence: Marián Smerčiak, Tomáš Lipták.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

Branky a nahrávky: 19. Mihálik (Kabát, Káčer), 40. Uhnák (Mihálik, Drahovský), 56. Lauko (Káčer, Goga), 58. Mihalik (Košecký) - 16. Radulay (Smerčiak, Lipták), 22. Valach (Cigánik, Koleda), 23. Slávik (Štěpán), 26. Smerčiak (Lukáč, Štěpán), 33. Štěpán (Slávik), 33. Koleno (Beňa), 58. Koložváry (Beňa, Radulay)