Sparta – Litvínov 5:1 (kon.) | Vítkovice – Slavia 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Motor ČB – Zlín 4:0 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.) | Pardubice – Plzeň 4:1 (kon.)
HC Kometa Brno
5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 16.10.2011, 17:00 • KAJOT ARENA • Tipsport extraliga

Škoda nervózní poslední třetiny, která trochu pokazila dojem z jinak povedeného zápasu. V něm o všem podstatném rozhodla druhá třetina, ve které se Brňané prosadili hned čtyřikrát a položili tak základ k výhře. Duel se vydařil zejména čtvrté formaci, která byla u třech branek. Z Brna přejeme hezký den! (19:34:30)

Nejlepšími hráči hostující David Výborný a domácí Roman Erat.

59:05
    Žižka inkasuje dvě minuty za krosček. 30 vteřin dvojnásobné výhody pro Boleslav.

59:05
    Vrbata střílel do Hoviho betonu, opět se bude vylučovat.

58:33
    Holec drží kotouč v útočném pásmu...

58:20
    Kometa se osvobozuje.

57:35
    Ve stejný moment inkasuje dvě minuty domácí Švrček, který se střelce snažil odstavit.

57:35
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Vida, po nevinné akci přichází Hovi o čisté konto. Překonal jej v závaru DAVID VRBATA, který využil chvilkové nepozornosti finského gólmana. Asistence: Martin Rýgl.

56:57
    Domácí s pukem na holi a nikam nespěchají.

56:42
    Jaroslav Svoboda hledal Čermáka, ten byl zablokován Jindrou.