Warriors Brno – Přerov 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)
Olomouc – Poruba 2011 4:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Neděle 16.10.2011, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Hráči Havlíčkova Brodu tak poprvé v sezóně vítězí za tři body a teď děkují hrstce rodičů, kteří je přijeli podpořit. Těším se s Vámi na shledanou u dalších on-line přenosů. (14:10:35)

60:00

59:39
    Puk se po parádní Hofmanově akci neskutečně dlouho motal kolem brankové čáry, ale gólem to nekončí.

59:10
    Vhazuje se v pásmu hostů a Hradečtí zkouší power-play!

59:10
    Hradecká lavička si vybírá oddechový čas.

59:01
    U tyčky teď dorážel Tomáš Zahradník. Marně.

58:33
    Právě když naskočili oba vyloučení na led, mířil mezi Brožovy betony Tomáš Hofman. Kotouč z nich ale nevypadl.

58:21
    Vhazuje se po levici hradeckého brankáře. Tohle už budou mít domácí hodně těžké.

57:00
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Třetí úder tři minuty před koncem posouvá Rebely velmi blízko vítězství! Tomáš Bláha vyslal od modré tvrdou ránu, kterou tečoval FILIP NOVÁČEK. Veselý i proti této těžké situaci dokázal zasáhnout, ale puk vyrazil pouze nad sebe, načež obloučkem zapadl do prázdné brány - 1:3. Asistence: Lukáš Bláha.

56:47
    Dvojí práce pro Františka Veselého. Nahození Lukáše Bláhy od modré viděl velmi dobře.

56:32
    Vzájemné vyloučení hráčů s dvaadvacítkou na zádech. Nicolas Bureš (HKR) - 2 minuty za držení hole a Michal Semrád (HBR) - 2 minuty za krosček. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

56:15
    Snahu domácích zastavil ofsajd.

55:36
    Tomáš Nguyen inkasoval v obranném pásmu nepříjemnou ránu a na střídačku mu musel pomoci čárový rozhodčí.

55:00
    Hradečtí mají už pouze pět minut. Zatím to ale na vyrovnání moc nevypadá.

53:29
    První skutečně zajímavý okamžik třetí třetiny měl na svědomí Michal Semrád. Jeho šanci v úniku dva na jednoho ale skvělým zákrokem hasí František Veselý!