Hr. Králové – Slovácko 0:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Plzeň – Žižkov 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 23.10.2011, 17:00Gambrinus liga

První poločas diváky přiliš nenadchl, ale do druhého poločasu vstoupila hlavně Plzeň jako vyměněná a začalo se jí dařit to, co jí v první půli nešlo - střílet branky. Plzeň vsítila celkem 7 branek a hned 3 z toho nemohly být uznány kvůli ofsajdovému postavení. Když Žižkov snížil na 2:1, vypadalo to, že to hráčům dodalo sebevědomí a větší odvahu, vyrovnat mohl Kalivoda, ale jeho perfektní střelu ještě hezčím zákrokem vyboxoval Pavlík. Pak už Plzeň vzala vše do svých rukou a přidala další dvě branky. Celkově tak mistr z Plzně zvítězil 4:1 a doma si nechal všechny 3 body. Přeju hezký zbytek nedělního večera. (18:57:36)

90
    Sudí Matějek nastavuje 1 minutu.

90
    Druhou žlutou kartu utkání uviděl Bodeček a tak musí odejít předčasně do sprch.

89
    Petržela si nerozuměl se svými spoluhráči a tak jeho přihrávku do pokutového území odvrátili do bezpečí hosté.

88
    Poslední střídání domacích. Ze hřiště odchází Rajtoral, kterého nahrazuje Řezník.

86
    Bystroň s Limberským si nerozuměli a tak Žižkov získal autové vhazování.

84
    Plzeň vstřelila už 3. gól, který kvůli ofsajdovému postavení nemohl být uznán. Horváth nacentroval míč na zadní tyč, kde hlavičkoval na přední tyč Bakoš, pak se ještě do zakončení dostal Kolář a nakonec vsítil gól Čišovský, ale protože stál v ofsajdu, tak branka nebyla uznaná.

82
    Ze hřiště odchází autor dnešní branky Pilář, nahrazuje ho Darida.

81
    Dnešní utkání sleduje 5736 diváků.

80
    Žižkov sáhl k dalšímu střídání. Ze hřiště odešel Kalivoda, nahradil ho Súkeník.

77
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Před malou chvíli asistoval Čišovskému a teď sám MAREK BAKOŠ vstřelil gól a zvýšil tak už na 4:1. Velký podíl na jeho gólu měl Petržela, který uviděl rozběhnutého Bakoše a krásným lobem mu míč přihrál. Bakoš zachoval klidnou hlavu a chladně zakončil, Vaclík se natahoval marně.

73
    Plzeň zvyšuje na 3:1, autorem gólu je MARIÁN ČIŠOVSKÝ, Bakoš nacentroval míč na zadní tyč, kde byl dokonale postavený Čišovský a hlavou ho usměrnil do Vaclíkovy branky.

68
    Žižkovu stouplo sebevědomí a Kalivoda mohl vstřelit vyrovnávací branku, když ho přesnou přihrávkou našel Böhm. Kalivoda vystřelil k pravé tyči Pavlíkovy branky a Pavlík jen tak tak míč vyboxoval.

67
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Žižkov z ničeho nic vstřelil branku, o kterou se postaral BÖHM, který míč usměrnil ve výskoku svoji pravou kopačkou za záda brankáře Pavlíka.

66
    Plzeň vstřelila už čtvrtou branku dnešního utkání, ale tentokrát už podruhé nemohla být uznána kvůli ofsajdovému postavení.

65
    Hrací plochu opouští Lafrance, nahrazuje ho Folprecht.

62
    Přesným přízemním centrem našel Kolář VÁCLAVA PILÁŘE, ten byl v pokutovém území osamocený a měl dostatek času si míč zpracovat, následně vystřelil a jeho přesná střela k pravé tyči skončila v síti.