Hr. Králové – Slovácko 0:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Plzeň – Žižkov 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
FC Hradec Králové
0:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 23.10.2011, 15:00Gambrinus liga

Je za námi utkání mezi Hradcem a Slováckem. V prvním poločase byli aktivnější domácí, přesto inkasovali branku. Střelcem jediného gólu byl Vít Valenta. Ve druhé půli dostal červenou kartu David Pavelka a Východočeši měli více než pětadvacet minut na to, aby ještě zápas zdramatizovali. To se jim však nepodařilo, jelikož si v té době nevypracovali žádnou vyloženou příležitost. Slovácko si tedy připisuje cenné tři body do tabulky. To je ode mne pro tuto chvíli z hradeckého stadionu vše, přeji příjemný zbytek dne. (16:55:10)

90+2
    Fischer centruje z půlky hřiště. Hradeckému kádru však chybí pohyb, všichni hráči v bílém jen stojí.

90+1
    Ještě jedno střídání. Milan Kerbr se na plac podívá na pár minutek, když nahrazuje Libora Doška.

90
    Hlavní rozhodčí Drábek nastaví dvě minuty nad rámec regulérních devadesáti.

89
    Další možnost. Hradec dostal příležitost volného přímého kopu z levé strany, ale opět se nedokázal prosadit.

88
    Včasným vyběhnutím Lindra teď domácí zastavili slibně rozvíjející se akci Sovácka

86
    Hosté takticky střídají. Hřiště opouští autor první branky Vít Valenta, jehož nahradí Petr Reinberk.

86
    Dva slepené centry hradeckého mančaftu. Nejprve centroval z pravé strany Štěpán, míč jen prolétl pokutovým územím. Později z opačného konce hřiště Zelený, balón našel hlavu Dvořáka, ale ten branku neohrozil.

85
    Na druhé straně se prezentoval nepřesným centrem Lukáš Kubáň.

84
    Rezkova přihrávka doputovala až k Filipkovi a ten šetří cenné sekundy.

83
    Přestože mají Hradečtí o jednoho muže v poli navíc, tak jsou v útoku naprosto bezzubí.

82
    Lehce před pokutovým území se před Radkem Gulajevem otevřel kousek volného prostoru. Jeho střela ale opravdu neměla oči a mířila vysoko nad.

81
    Žlutými kartami se to v posledních chvílích jen hemží. Teď ji dostane i Lukáš Fujerik, který poslal k zemi Jaroslava Zeleného.

79
    A poslední možnost střídání domácí také využívají. Tomáš Rezek okusí zápasové tempo, když vystřídá Marka Plašila.

78
    Kolmice přes celou šířku hřiště v podání Černého nalezla Štěpána, ten se však neprosadil.

77
    Naopak na druhé straně mazal do brejku Lukáš Fujerik a byl sestřelen Milanem Fukalem. Fukal vidí žlutou kartu.

76
    Hradec má výhodu jednoho muže v poli navíc, ale žádnou vyloženou příležitost si zatím nevypracoval.

74
    Radek Mezlík stínoval Vojtěcha Štěpána a nakonec se mu to vyplatilo. Míč se podivně odrazil, skončil v zámezí a bude z toho odkop od branky.