Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
7:1 (6:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Senica
sk Pátek 04.11.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Prajem Vám ešte pekný zvyšok večera uvidíme sa pri ďalších domácich stretnutiach Liptovského Mikuláša. (19:12:23)

Skončil sa zápas medzi Liptovský Mikulášom a Senicou výsledkom 7:1. Domáci tím ukázal súperovi, že doma je silný a nehodlá sa sklamať domácich fanúšikov. Celá prvá tretina sa odohrávala v réžií domáceho tímu, ktorému vyšla skoro každá akcia gólom. Ostatné dve tretiny už boli vyrovnanejšie, ale stále bol trošku v prevahe domáci tím. Ďalší zápas odohrá Liptovský Mikuláš v Považskej Bystrici a následne doma veľké derby s Bardejovom.

60:00

59:49
    Hančiak teraz perfektne preniesol hru z ľavej strany na pravú tam si už spracoval puk Mravec, ale jeho strela mieri mimo bránu.

58:50
    Šimekovi sa zaplietol puk pomedzi nohy a tým asi stratili nádej, že využijú túto presilovku.

57:53
    Prvú strelu v tejto presilovke zaznamenal Vaškovič po tom čo vystrelil od modrej a Palko strelu vyrazil betónom.

56:56
    Pár minút pred koncom zápasu ešte oslabil svoj tím Hyben za údery.

54:44
    Brankár hostí Beláček podržal svoj tím excelentne po tom čo vyrazil prvú strelu Bartíka a následnú dorážku Plevu chytil do lapačky.

54:20
    Dlhý puk, ktorý vyhodila obrana hostí zachytil P.Klepáč a uvidíme či tento obranca z Liptovského Mikuláša niečo vymyslí.

50:54
    Hostia sú už plnom počte a Liptovský Mikuláš nevyužil výhodu o jedného hráča a stav sa nemení.

51:05
    Mravec teraz vystrelil spoza modrej, ale jeho pokus skončil mimo bránu.

50:03
    Beňa teraz počkal za bránou kým oba tímy vystriedajú.

48:54
    Salajka teraz dosť kruto napadol hráča z Liptovského Mikuláša, ktorý ostal ležať na zemi ale o pár sekúnd sa otriasol. Salajka dostal trest za napadnutie + 10 minút osobný.

48:00
    Po buly sa dvaja hráči Liptovského Mikuláša rútili na bránu hostí, ale Plevu ešte stihol zastaviť obranca zo Senice.

47:20
    Odrazený puk od mantinelu sa dostal na hokejku Leza, ale ten nepretlačil puk pomedzi betóny Palka.

46:44
    Pleva sa prekorčuľoval do útočného pásma, ale tam sa mu už nepodarilo vystreliť.

45:40
    P.Klepáč trošku zapochyboval pri mantinely, ale jeho zaváhanie nepotrestal Salajka.

43:30
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptovský Mikuláš už zvyšuje dnešný stav na 7:1 po tom čo MICHAL ĎURNÝ sa dostal pred bránu a tam oklamal blafákom Beláčeka následne zasunul puk do brány. Asistencia: Michal Mravec.

42:49
    Král teraz trošku podržal za dres hráča z Liptovského Mikuláša a rozhodcovia mu udelili trest na dve minúty.

42:20
    Holiga si puk už pripravoval na strelu, ale ešte stihol zakročiť hráč zo Senice.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 3. Pleva (P.Klepáč), 6. Ďurný (Bartík, Pleva), 9. Valášek (Piatka), 13. Paukovček (Kadura), 15. Bartík (Pleva, Kokavec), 18. Macík (Bartík, P.Klepáč), 44. Ďurný (Mravec) - 27. Salajka (Šebesta, Čopák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, P.Klepáč, Devečka, M.Klepáč, Kuric, Hančiak, Mravec, Mezovský, Beňa, Kokavec, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pajong, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček.
    HC Dukla Senica: Beláček (Kristín) - Vaškovič, Herda, Lezo, Ondrovič, Zahumenský, Čopák, Král, Mikolášek, Škápik, Šimek, Šebesta, Reissmuller, Cibulka, Salajka, Šúrek, Mikušovič.

Rozhodčí: Majling, Vyšný, Neuzer