Opava – Vsetín 3:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Přerov 5:3 (kon.) | Prostějov – Val. Meziříčí 7:0 (kon.)
Havířov – Uh. Hradiště 3:4 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Chotěboř – Trutnov 2:7 (kon.)
Technika Brno – Pelhřimov 3:1 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 0:1 (kon.)
Kolín – Kutná Hora 4:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
SK Sršni Kutná Hora
Středa 16.11.2011, 18:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:16:55)

58:40
    Cerk teď netrefil prázdnou bránu.

59:22
    Hosté jsou v šesti bez gólmana. Skokan po vyhraném buly poslal puk kupředu, ale ten šel těsně mimo bránu - icing Kozlů. Vhazovat se bude před Brázdilem.

58:48
    Kozlové právě vstřelili branku!

PETR MORKES je hrdinou Kozlů. Minutu a dvanáct sekund před koncem třetí třetiny totiž střílí branku, která může být vítězná. Vybruslil si na kruzích a golfem prostřelil gólmana. Bez asistence.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. Kozlové mají víc ze hry a víc útočí, ale netrefí bránu.

56:57
    Icing Kutné Hory.

56:04
    Kdo dá gól, ten asi vyhraje. Tak to teď na ledě vypadá. Takový choas ale hrozí se na obou stranách. V útočném pásmu víc straší Kozlové, ale hosté mají zase silné brejky.

54:26
    Kůrka to zkoušel od modré, ani teč se neujala.

53:58
    Nedbal si prokličkoval přes střední pásmo a z kruhů vystřelil. Do náruče Jiry.

52:33
    Cerk se rozjel do třetiny a nebyl daleko od skórování.

Krev je uklizena a jde se zase hrát.

52:15
    Kadlec se zkácel k zemi. Střela Pácala se totiž odrazila od jeho hokejky do jeho obličeje a na ledě je kaluž krve.

51:58
    Horálek to zkoušel na druhé straně od modré. Nedal.

50:44
    Cerk to zkoušel z kruhů. Jira byl připraven.

Dnešní utkání sleduje 830 diváků.

48:06
    Kubát předvedl ostrou střelu. Jira se díval za sebe, kde je puk. Vyrazil ho ale betony.

47:22

ONDŘEJ CERK využívá přesilovou hru, už třetí v zápase. Asistence: Martin Mejzr.

47:05
    Jira má kotouč pod kontrolou. Kozlové to nebudou mít lehké, pokud ho budou chtít překonat.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 2. Kubát (Procházka, Nedbal), 7. Pácal (Barták), 48. Cerk (Mejzr), 59. Morkes - 14. Kubišta (Burda), 29. Kůrka (Muras), 44. Nakládal (Uhlíř)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Svoboda) - Nedbal, Procházka, Barták Pácal, Pýcha, Richter, Minarčík - Skokan, Cerk, Kubát - Mejzr, Morkes, Herwig - Vágner, Hanzl, Ježek - Čtvrtečka, Hloušek
    SK Sršni Kutná Hora: Jira (Krištof) - Janata, Veselý, Bílek, Kůrka, Šlejtr, Muras, Kčišťan, Sladký, Kubišta, Kadlec, Králíček, Nakládal, Bláha, Tvrdík, Burda, Uhlíř, Horálek, Jankovský

Rozhodčí: T.Würtherle - Nepomucký, Žemlička