Michalovce – Pov. Bystrica 4:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:6 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.)
Trnava – Prešov 4:2 (kon.) | Topoľčany – Piešťany 3:4 (kon.) | Púchov – Bardejov 1:13 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
1:6 (1:0, 0:5, 0:1)
HK Detva
sk Pátek 18.11.2011, 17:00 • Trebišov • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:01:29)

Dnešné stretnutie sleduje 580 divákov.

48:56
    Detva dala gól!

JOZEF KENTOŠ zvyšuje stav stretnutia na 6:1 z pohľadu hostí. Asistenice: Lukáš Piperek, Juraj Rehuš.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

30:47

Strelecký apetít hostí potvrdzuje svojim druhým gólom v zápase RADOVAN PULIŠ. Asistencie pripísané dvojici Milan Čanky, Martin Indrych.

25:54

Rozbehnutí hostia zvyšujú už na 4:1. Gól strelil RADOVAN PULIŠ. Asistencie: Vladimír Dvořák.

23:07

Na 3:1 z pohľadu hostí zvyšuje MICHAL ŠIŠKA! Asistenciu si pripisuje Ladislav Paciga.

21:17

38 sekúnd po vyrovnávajúcom góle strháva vedenia na svoju stranu MILAN ČANKY! Asistenice: Martin Indrych, Radovan Puliš.

20:39

LADISLAV PACIGA vyrovnáva! Asisteniciu si pripísal Ivan Zorvan.

11:07
    Uvidíme či domáci tím využije znova presilovku. Hráč z Detvy Šiška dostal 2 minúty za držanie.

03:25
    Trebišov dal gól!
    Trebišov sa po úspešnej presilovke ujal vedenia a tým otvoril gólový účet dnešného zápasu. Gól zaznamenal FRATIŠEK KOKY, ktorému asistovali bratia Machovci.

04:05
    Kentoš oslabil svoj tím a hostia z Trebišova budú mať výhodu o jedného hráča.

01:31
    Ďalšie vylúčenie, tentokrát na strane hostí. Hráč Hataš 2 minúty za hákovanie.

00:52
    Hneď na začiatku zápasu budú mať šancu hostia, pretože budú mať výhodu o jedného hráča. Kobeľa - držanie.