Podbrezová – Michalovce 0:0 (13:00) | R. Sobota – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Dubnica – Bodva Moldava 1:1 (kon.)
Myjava – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
FK Dubnica
1:1 (0:1)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Sobota 19.11.2011, 13:00 • FŠ MFK Dubnica • MONACObet liga

Máme tu koniec zápasu 18. kola I. futbalovej ligy, po dnešnom zápase sa budú deliť body, v prvom polčase sme videli gól hostí z kopačky Nakamuru a to v 11. minúte, v druhom polčase sa tešili aj domáci zásluhou Bílovského. 19. kolo bude pokračovať až v roku 2012 a to 3. marca. Dovtedy dovidenia a ďakujem za pozornosť. (14:49:53)

90
    Ofsajd hostí.

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o dve minúty.

88
    Striedanie hostí, z ihriska odchádza De Azavedo Dyjan Carlos, prichádza Pelán.

87
    Ani jeden z tímov nespokojný s výsledkom zápasu, snažia sa streliť rozhodujúci gól. Aktívnejší domáci.

85
    Slovný stret medzi Frizonim a Ižvoltom.

83
    A opäť šanca Dubnice! Krásna kombinácia Dubnice, na konci akcie bol Čiernik, brankár Novák s ťažkosťami odráza loptu na rohový kop!

82
    Obrovská šanca Dubnice! Brigantov center do vápna, hlavička Fila o centimetre míňa bránu!

81
    Rozhodca prerušuje hru kvôli Frizonimu, ktorý leží na zemi otrasený.

80
    Filo sa obtočil okolo obrancu, zakončil, Novák si musel dať pozor.

79
    Pošmyknutie Frizoniho - lopta uteká za bránkovú čiaru - rozohráva Kolmokov.

78
    Ižvoltov šprint nezabránil lopte utiecť za čiaru.

77
    Strela Šupáka končí za bránkovou čiarou, brankár nemusel zasahovať.

76
    Urban si našiel priestor na zakončenie vo veľkom vápne, jeho strela nebola ideálna.

75
    Všetci dubnickí hráči nasťahovaní na útočnej polovici, Moldava sa viac-menej iba bráni.

75
    Brigantova práca, ďalší rohový kop Dubnice.

74
    Rohový kop našiel hlavu Múdreho, jeho pokus bol prislabý.

73
    Živčicov prienik končí za bránkovou čiarou. Rohový kop.

72
    Ďalšia veľká šanca Dubnice! Brigant nahral na Ižvolta, ten sa šikovne obtočil okolo obrany a brankár Novák mal veľké problémy!
    Branky: 70. Bílovský - 11. Nakamura

Karty:   46. Múdry (DUB) - 19. Smrek (MOL), 22. Vitkaj (MOL), 35. Balát (MOL), 51. Frizoni (MOL)

FK Dubnica: Kolmokov - Beňo, Múdry, Šupák, Bílovský, Živčic, Urban, Brigant, Ižvolt, Filo, Klabník
    FK Bodva Moldava nad Bodvou: Novák - Labun, Smrek, Hanzuš, Ojirogbe, Nakamura, Ribár, De Azavedo Dyjan Carlos, Vitkaj, Pavlovič, Balát.

Rozhodčí: Mriglot