Motor ČB – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Třinec – Sparta 1:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:0 (kon.)
Litvínov – Plzeň 8:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
HC Sparta Praha
Neděle 20.11.2011, 17:00Tipsport extraliga

Sparta ve druhé třetině nastarovala neskutečným způsobem svůj výkon a svého soupeře na jeho vlastním ledě převálcovala pětibrankovým přídělem. Tříbodový zisk Pražanů lze po vyrovnaném a skvělém výkonu považovat za zasloužený.

Z Třince se vámi loučíme a přejeme hezký zbytek víkendu.

Nejlepší hráči: Richter - Treille.

Střely na branku v utkání: 30:32.

Zásahy brankářů ve třetí třetině: Pöpperle 9 - Vojtek 10.

60:00

59:40
    Jiří Kučný vyhazuje a Sparta si kráčí pro tři body...

58:58
    Alex Foster, 2 minuty, podražení.

58:25
    David Květoň, 2 minuty, sekání.

58:09
    V samém závěru se ještě strhla mela. Ze sparťanského tábory byli vyloučeni Hanzlík (4 minuty) a Kočí (2 minuty), z třineckého týmu to je Adam Rufer (2 minuty).

57:48
    Hrňa vystřelil z pravého kruhu, Pöpperleho lapačky byla mrštnější.

55:57
    Mela před Vojtkem, puk po šprajcu vylétl ze třetiny.

54:43
    Domácí se snaží o dobytí útočného pásma, ale stále neúspěšně.

53:24
    Zápas se už jen dohrává, je rozhodnuto. Vhazování před Vojtkem.

52:51
    Michal Chovan vyslal prudkou ránu od modré čáry, ale ta mířila přímo do nachystané hrudi Tomáše Pöpperleho.

52:32
    Ladislav Kohn bojoval za bránou, jeho přihrávku ale zachytil pöpperle do lapačky. Bude se vhazovat.

51:39
    Oceláři se snaží s nepříznivým stavem něco udělat, ale nedaří se jim.

50:31
    Již se hraje v plném počtu, Třinec v této třetině poprvé vystřelil na bránu.

49:19
    Domácí se ve vlastním oslabení rozestavěli v útočném pásmu, ale ke střele to nevedlo.

Tomáš Vacho

Branky a nahrávky: 15. Richter (Hrňa) - 9. Rachůnek I. (Broš), 22. Philipp (Treille, Foster), 25. Ton (Kočí), 33. Jánský (Kučný, Žálčík), 48. Treille (Kočí, Tenkrát)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Zíb, Lojek, Davison, Cartelli, Hořava, Hrabal - Květoň, Bonk, Hampl - Orsava, Peterek, Hrňa - Chovan, Kohn, Polanský - Rufer, Klimenta, Ostřížek - McGregor.
    HC Sparta Praha: Pöpperle - Sersen, Husák, kasík, Kučný, Kočí, Milam, Hanzlík, Philipp - Broš, Rachůnek I., Pacovský - Blizňák, Ton, Tenkrát - Foster, Rachůnek T., Treille - Forman, Jánský, Žálčík.

Rozhodčí: Šír, Hradil - Gebauer, Lederer