Ml. Boleslav B – Vltavín 2:2 (kon.) | Plzeň B – Liberec B 6:1 (kon.) | Karlovy Vary – Hlavice 1:1 (kon.)

73
    Poslední střídání Liberce. Odchází Kmoníček, přichází beneš.

69
    Na druhé straně Beníška nahrazuje Kordík.

68
    Ke střídání se odhodlali i domácí. Místo Sladkého nastupuje Bečka.

67
    Plzeň právě vstřelila branku!
    K demolici libereckého týmu se připojuje i FRANTIŠEK DVOŘÁK.

66
    Hosté se snaží zastavit převahu domácích střídáním. Suka nahrazuje Rybanský.

66
    DAVID KŮŽEL dává svoji druhou branku v utkání.

58
    FRANTIŠEK DVOŘÁK zřejmě rozhoduje o osudu dnešního zápasu.

57
    DAVID KŮŽEL potvrzuje střeleckou formu a přidává další branku.

46

36
    MARTIN HOFFMANN proměňuje pokutový kop ve stejném stylu jako před pár minuty Polák.

36
    Byla nařízena penalta ve prospěch Plzně za ruku Poláka ve vápně..

28
    Liberec právě vstřelil branku!
    Sám postižený JAN POLÁK si postavil míč na značku pokutového kopu a střelou k opačné tyči, než skákal Mandous, vyrovnává stav utkání.

27
    Martin Sladký si za tento zákrok odnese žlutou kartu.

27
    Byla nařízena penalta proti domácímu týmu, když Sladký fauloval Poláka.

15
    Štípek trefuje tyč střelou z dvaceti metrů.

9
    Po několika srážkách s brankářem v předešlých minutách, se Plzeňští nakonec prosazují. Skóre otevírá MICHAEL KRMENČÍK.

FC Viktoria Plzeň B: Mandous - Krmenčík, Libotovský, Dvořák, Sladký - Beránek, Kůžel, Hoffmann, Mudra, Hrošovský - Štípěk.

FC Slovan Liberec B: Kovář - Patka, Beníšek, Polák, Krystan - Bína, Suk, Drobílek, Daniel - Kmoníček, Hadaščok.

Rozhodčí: Kalenda - Tereba, Kubr.

Otto Slabý

Branky: 9. Krmenčík, 36. Hoffmann, 57. Kůžel, 58. Dvořák, 66. Kůžel, 67. Dvořák - 28. Polák (pen.)

Karty:   27. Sladký (PLB)

Rozhodčí: Kalenda - Tereba, Kubr