CSKA Moskva – Lille 0:2 (kon.) | Bayern – Villarreal 3:1 (kon.) | Neapol – Manchester City 2:1 (kon.)
Trabzonspor – Inter 1:1 (kon.) | Galaţi – Basilej 2:3 (kon.) | Manchester Utd. – Benfica 2:2 (kon.)
Lyon – Ajax 0:0 (kon.) | Real Madrid – Dinamo Záhřeb 6:2 (kon.)
Trabzonspor AŞ
1:1 (1:1)
Inter Milán
Úterý 22.11.2011, 20:45 • Hüseyin Avni Aker, Trabzon • Liga mistrů

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera- (22:46:22)

Ve druhém poločase domácí tlačili co to šlo, ale branku nedokázali vstřelit. Největší šanci ve druhém poločase měl Adrian Mierzejewski, ale centr Čelůstky do branky hlavou neuklidil!

90+4
    Domácí už asi nestihnou ani rozehrát.

90+3
    Stankovič fauloval.

90+3
    Dvě nastavené minuty pryč a hosté získali roh.

90+2
    Inter drží míč.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90+1
    Mierejewski byl poslán na zem Coutinhem.

90
    Rozběhla se poslední minuta normální hrací doby.

89
    Ranieri provádí poslední změnu ve své sestavě. Álvaréze nahrazuje Faraoni.

88
    Hosté drží balón na svých kopačkách a domácí fanoušci je za to "odměňují" pískotem.