Trebišov – Pov. Bystrica 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Detva 4:3 (po pr.) | Trnava – Piešťany 1:4 (kon.)
Prešov – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 3:7 (kon.) | Púchov – Senica 2:3 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:3 (0:0, 2:1, 1:2)
HK Detva
sk Pátek 25.11.2011, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

63:22
    Koniec zápasu. (19:11:56)

63:22
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Nedáš - dostaneš. Rýchly protiútok domácich a KROPÁČ rutinérsky zakončil. Asistencie: Ordzovenský, Gurčík.

62:53
    Tvrdá strela Mahdalíka lízala hornú žrď.

60:01
    Začalo predĺženie.

V riadnom hracom čase skončilo stretnutie nerozhodne 3:3. Nasleduje pätminútové predĺženie.

57:23
    Oddychový čas, počas ktorého domáci diváci hlasito dávajú najavo svoje sklamanie.

57:23
    Druhé vylúčenie v zápase. Na trestnej lavici domáci Gurčík.

56:38
    Snaha domácich rozhodnúť v riadnom hracom čase je len platonická. Sú viac v útočnom pásme, ale bez vážnejšieho ohrozenia Lipnického brány.

54:17
    Detva dala gól!
    Po situácii zavaňajúcej ofsajnom ŠIŠKA poľahky vyrovnal. Asistencia: Kóňa.

51:42
    Gól hostí výrazne povzbudil, viac sa tlačia dopredu, Chovan musel niekoľkokrát po sebe zasahovať.

47:44
    Pre zmenu sa Spišiaci dostali z útočného pásme, zle nastrelili puk, ktorý sa dostal k PACIGOVI a ten po sóle zdramatizoval záver zápasu.

47:33
    Pohotová strela Prokopa v bráne Detvy neskončila.

45:08
    Keď hostia mali veľkú snahu na vyrovnanie, Novovešťanom vyšiel rýchly protiútok. Gól strelil KROPáč. Asistencie:Prokop, Džerenga.

43:12
    Úvod tretej tretiny patrí hosťom. Opäť pritlačili Spišiakov do ich obranného pásma, podobná situácia ako pred vyrovnavajúcim gólom.