Trebišov – Pov. Bystrica 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Detva 4:3 (po pr.) | Trnava – Piešťany 1:4 (kon.)
Prešov – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 3:7 (kon.) | Púchov – Senica 2:3 (kon.)
HK Gladiators Trnava
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
ŠHK 37 Piešťany
sk Pátek 25.11.2011, 17:00 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR)

Na prvú tretinu napokon nedokázala Trnava nadviazať, v druhej a tretej hostia strelili po dva góly a odchádzajú z derby víťazne. Ďakujeme za pozornosť a hosťujúcim fanúšikom za peknú atmosféru. (19:05:09)

60:00

59:50
    Čavrk ponúkol puk Jančovičovi, ten ho len usmernil čepeľou, ale na zadný mantinel.

58:59
    Horský to skúsil strelou z uhla ale Ondrejku neprekvapil.

57:57
    Puk sa od mantinelu dostal na modrú Šimkovi, ktorého povestný príklep chytá Ondrejka do lapačky.

57:09
    Haršáni mal dostatok priestoru na strelu, puk sa odrazil od Ondrejku a brankár sa po ňom okamžite hodil.

56:38
    Poláčkovu strelu od modrej skúšal podvihnúť Jančovič, Ondrejka ale chytá medzi betóny.

56:27
    Vylúčenie Piešťany, Jozef Haring, dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

56:00
    Barčák dostal puk, stredom si to šinul k bráne, bekhend ale preletel cez bránkovisko.

54:53
    Mišura vpredu narazil na prekážku v podobe dvoch obrancov, a má problémy zdvihnúť sa z ľadu.

54:09
    Čavrk chcel vyzvať k strele Schmidta, ale ten stál medzi kruhmi pokrytý.

52:28
    Piešťany dali gól!
    Stacho vyrazil reflexívne strelu Hrušku len pred seba a BRANISLAV JÁNOŠ ho s prstom v nose poslal do pravej strany a puk z ľava do brány. Asistencie Antonín Hruška a Miroslav Pupák.

52:02
    Pár minút bez výraznejších šancí, už na kruhoch skončili Čavrk či Románek. Mrázik teraz po súboji poslal puk o plexisklo preč.

Dnešné stretnutie sleduje 355 divákov.

50:07
    Stacho len vyrazil Lisoňovu strelu a jeden z hosťujúcich hráčov sa takmer dostal k dorážke.