Hr. Králové – Písek 3:2 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 3:0 (kon.) | Chomutov – Šumperk 7:2 (kon.)
Most – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:5 (kon.) | Jihlava – Kadaň 7:2 (kon.)
Piráti Chomutov
7:2 (3:1, 4:0, 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 03.12.2011, 17:30 • Pirátská aréna • 1. liga (ČR)

Ve třetí třetině si domácí v poklidu kontrolovali svůj dostatečný náskok a povolili hostům v přesilovce jen kosmeticky upravit výsledek na konečných 7:2. (19:47:25)

60:00

59:34
    Puk opustil ledovou plochu, ještě vhazování před Laitinenem.

58:50
    Hosté se ještě snaží pokazit radost slavícímu domácímu stadiónu.

57:39
    Utkání se už jen dohrává.

55:39
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté svou přesilovku využívají. Přihrávku zpoza branky trefuje z první mezi levou ruku a tělo Laitinena DANIEL VRDLOVEC. Asistence: Jakub Hulva a Tomáš Sedlák.

54:52
    Hosté v plném počtu, domácí ve čtyřech.

54:45
    Domácí vyhazují.

54:25
    Holíkova střela z první od modré končí v lapačce finského gólmana.

54:16
    Vyloučen domácí Seman za sekání. 0:35 4 na 3 pro hosty.

53:43
    Hosté to sehráli dobře ve svém útočném pásmu, puk má ale nakonec v náručí Laitinen.

52:51
    Vyloučeni Drtil(SUM) za držení a Endál(CHO) za hrubost, hraje se 4 na 4.

52:46
    Procházka po střele Endála strefuje tyč.

52:29

51:56
    Domácí po zámku vyhazují.

50:29
    A máme tu opět pravou zámořskou hokejovou bitku. Na férovku si to spolu rozdali frustrovaný hostující Pastor a domácí Hafenrichter. K údivu všech dostává ještě domácí hráč k trestu 5 minut a do konce utkání i dvouminutový trest a tak hosté hrají přesilovku.

50:14
    Hafenrichter vyzkoušel pozornost Štůrali.

49:13
    Procházka našel před brankou Semana, ten se pokusil parádičkou obelstít hostujícího gólmana, puk mu ale utekl.

48:21
    Opět v akci domácí kapitán, jeho střelu ramenem Štůrala vytěsnil těsně nad břevno své branky.

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 2. Procházka, 11. Seman (Gajovský, Hřebejk), 13. Hruška (Gajovský, Kraft), 24. Hruška (Kraft, Hřebejk), 29. Procházka (Seman, Grof), 33. Sikora (Ondřej), 40. Kraft (Hruška, Pulpán) - 15. Velecký (Haas, Červenka), 56. Vrdlovec (Hulva, Sedlák)

Piráti Chomutov: Laitinen(Hanuljak) - Palin, Pulpán, Grof, Mrázek, Rutta, Jillson, Bartejs, Havíř - Hruška, Kraft, Hřebejk - Seman, Gajovský, Procházka - Ondřej, Sikora, Hafenrichter - Jíra, Endál, Hromas
    DRACI PARS ŠUMPERK: Boška(od 13.Štůrala) - Holík, Novotný, Sedlák, Drtil, Křetínský, Tesařík, Pastor, Ondráček - Cink, Meluzín, Plášek - Brunec, Hulva, Vrdlovec - Haas, Velecký, Červenka - Vrána, Skoumal, Mičulka

Rozhodčí: Humpolíček – Jureček, Rychlý