Curych – Vaslui 2:0 (kon.) | Lazio – Sporting 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Salzburg 2:3 (kon.)
PSG – Ath. Bilbao 4:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – Maccabi Tel Aviv 3:3 (kon.) | Besiktas – Stoke 3:1 (kon.)
Fulham – Odense 2:2 (kon.) | Wisla Krakov – Twente 2:1 (kon.) | Sturm Graz – AEK Atény 1:3 (kon.)
Anderlecht – Lok. Moskva 5:3 (kon.) | Maccabi Haifa – Schalke 0:3 (kon.) | FCSB – Larnaka 3:1 (kon.)
FC Curych
2:0 (0:0)
FC Vaslui
Středa 14.12.2011, 19:00 • Letzigrund , Curych (Švýcarsko) • Evropská liga

Přeji příjemný zbytek večera. (21:28:31)

Statistiky zápasu na konci zápasu:

Držení míče: 52% (Curych) - 48% (Vaslui)
    Střely celkem: 12 (Curych) - 5 (Vaslui)
    Střely na branku: 6 (Curych) - 3 (Vaslui)
    Střely mimo branku: 6 (Curych) - 2 (Vaslui)
    Přímé kopy: 18 (Curych) - 17 (Vaslui)
    Rohové kopy: 2 (Curych) - 6 (Vaslui)
    Ofsajdy: 4 (Curych) - 7 (Vaslui)
    Žluté karty: 0 (Curych) - 2 (Vaslui)
    Fauly: 13 (Curych) - 11 (Vaslui)

Je tu konec zápasu Evropské ligy mezi Curychem a Vaslui. Domácí celek dokázal zvítězit 2:0 po brankách Margairaze a Buffa. Nutno dodat, že pro domácí to bylo zasloužené vítězství.

90+2
    Žlutou kartu uviděl hostující Pavlovič.

90+1
    Už je jasné, že Vaslui nemůže pomýšlet na postup ze skupiny, protože vstřelit dvě branky během jedné minuty je nemožné.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Curych právě vstřelil branku!
    Pojistku v podobě druhého gólu střílí OLIVER BUFF! Krásnou přihrávkou sám na bránu ho poslal Margairaz a zmiňovaný střelec se nemýlil!

88
    Standardku měla k dispozici Vaslui, ale s centrem si v poklidu poradila domácí obrana.

87
    Vzhledem k tomu, že Vaslui musí vstřelit dvě branky, aby ještě mohla myslet na postup, drží domácí celek v poklidu balón na svých kopačkách. Naopak hosté zřejmě věří v zázrak, že dva banky ještě stihnou vstřelit.

86
    Domácí celek má ke konci zápasu míč v držení a tak to bude mít velmi těžké Vaslui, pokud myslí ještě na vyrovnání.

84
    Poslední střídání také na domácí strabě. Odchází Chermiti a nahrazuje ho Drmič.

83
    V ofsajdu se objevil domácí Buff.

80
    Poslední střídání provede hostující trenér. Hřiště opustil Jovanovič a místo něj naskočil Buhaescu.

78
    Do konce zápasu nám zbývá nějakých patnáct minut, pokud budeme počítat i nastavení a Vaslui neprojevuje náznaky toho, že by chtěla vyrovnat. V útoku se objevuje občas a domácí branku není schopna ohrozit vůbec v druhé půli.