Curych – Vaslui 2:0 (kon.) | Lazio – Sporting 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Salzburg 2:3 (kon.)
PSG – Ath. Bilbao 4:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – Maccabi Tel Aviv 3:3 (kon.) | Besiktas – Stoke 3:1 (kon.)
Fulham – Odense 2:2 (kon.) | Wisla Krakov – Twente 2:1 (kon.) | Sturm Graz – AEK Atény 1:3 (kon.)
Anderlecht – Lok. Moskva 5:3 (kon.) | Maccabi Haifa – Schalke 0:3 (kon.) | FCSB – Larnaka 3:1 (kon.)
Dynamo Kyjev
3:3 (2:0)
Maccabi Tel Aviv
Středa 14.12.2011, 19:00 • Valeri Lobanovskiy • Evropská liga

Rozhodčí právě ukončil dramatické utkání, které skončilo remízou 3:3. Po prvním poločase vedli domácí 2:0 a zdálo se, že dnešní utkání s přehledem vyhrají. Jenže na začátku druhé půle byl vyloučen obránce Almeida a hosté začali stahovat. Po vyloučení druhého domácího hráče Khacheridi začali mít hosté jasnou převahu a otočili stav utkání. V závěru ale vyrovnal svou druhou brankou kapitán Gusyev a zajistil tak svému týmu bod.

Pro oba týmy bylo dnešní utkání posledním v pohárové Evropě. V souběžně hraném utkání vyhrál Besiktas nad Stoke 3:1 a zajistil si tak postup i první místo v tabulce skupiny E.

To je z dnešního utkání vše. Přeji příjemný zbytek večera. (20:57:24)

90+5
    Domácí na začátku poslední minuty utkání vstřelili branku, která ale neplatí pro ofsajd. Aliyev dostal míč za obránce a po kličce brankáři skóroval. V době přihrávky byl ale metr za posledním obráncem.

90+3
    Další šance domácích a opět u toho byl Milevskiy. Ten pronikl po levé straně až do pokutového území. Z velkého úhlu se ještě pokoušel přihrát před bránu na nabíhajícího spoluhráče. Před ním ale zakročil metr od brankové čáry jeden z obránců.

90+2
    Domácí mohli v závěru rozhodnout o své výhře. Milevskiy založil rychlý protiútok, na jeho konci byla střela kapitána Gusyeva, která skončila jen těsně vedle levé tyče.

90
    Rozhodčí přidává k utkání ještě 5 minut. U míče Maccabi Tel-Aviv.

89
    Jeden z hostujících hráčů se prokličkoval pokutovým územím až do zakončení. Jeho střelu ale zastavil dobře postavený Koval.

87
    Poslední střídání utkání. Odchází Klemi Saban, zahraje si Cohen.

87
    Domácí Aliyev rozehrával přímý kop z 30 metrů. Místo očekávaného centru se opřel do míče a jeho tvrdá rána skončila na břevně.

85
    Poslední střídání domácích. Odchází Andrey Yarmolenko, posledních pět minut si zahraje Haruna.

81
    Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Domácí kombinovali na hranici pokutového území, po odrazu od jednoho z obránců se míč odrazil do vápna kde byl rozběhnutý OLEG GUSYEV a střelou přes brankáře vstřelil třetí branku svého týmu.

78
    Domácí Garmash se opřel z dvaceti metrů do skákajícího míče a protáhl brankáře Haimova v hostující bráně.

77
    Domácí již zřejmě vzdali snahu o výhru v dnešním utkání. V souběžně hraném utkání navíc Besiktas otočil vývoj utkání a Dynamo Kyjev tak již nemá šanci na postup.

75
    Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
    Střídající MUNAS DABBUR obral obránce o míč a mířil na Kovala. Přízemní střelou k pravé tyči vstřelil třetí branku Maccabi Tel-Aviv a dokončuje obrat ve skóre.

74
    Domácí kapitán Gusyev se prodíral do šestnáctky, kde byl faulován. Dožadoval se penalty ale marně.

70
    Druhé střídání provádí i hostující Maccabi. Ze hřiště odchází Azran, posledních dvacet minut si zahraje Zizov.

69
    Hostující Konate vidí žlutou kartu.

68
    Druhé střídání Dynama Kyjev. Ze hřiště odchází Ninkovic, nastupuje Correa.

66
    První střídání domácích. Odchází Brown Ideye, místo něj si zahraje Artem Milevskiy.