Zvolen – Poprad 4:3 (kon.) | Nitra – HC Slovan 5:3 (kon.) | Skalica – Košice 3:9 (kon.)
Martin – Banská Bystrica 5:4 (po s.n.) | Trenčín – Žilina 5:4 (po s.n.)
HK Skalica
3:9 (1:2, 2:4, 0:3)
HC Košice
sk Úterý 03.01.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Dnešné stretnutie sleduje 3 553 divákov.

Zápas je na svojom konci. Tak ako deklasovala Skalica pred necelým týždnom Slovan, tak dnes pre zmenu boli v ich pozícii práve domáci hráči aj napriek tomu, že prestrieľali svojho súpera 52:30. Na čo siahli hosťujúci hráči, to skončilo v bránke Skalice. Domácim nemožno uprieť snahu, ale ich veľké priležitosti vychytal Hylák. Majstrovské Košice sa vďaka tejto výhre 9:3 a zaváhaniu Slovanu v Nitre dostal na dosah dvojice Skalica-Slovan. Prajem Vám príjemný utorkový večer. (19:23:51)

60:00

59:26
    Košice dali gól!
    Gól v oslabení. STANISLAV GRON naznačoval prihrávku, nabral však rýchlosť, prekorčuľoval brániaceho hráča a kľučkou prekonáva Tomeka. Bez asistencie.

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:43
    Martin Chovan inkasoval puk do ľavej nohy a za pomoci svojich hráčov odchádza na striedačku.

58:24
    Vylúčenie na strane Košíc. Marek Kolba 2 minúty za hru so zdvyhnutou hokejkou.

58:13
    Haščák hľadal naslepo Mlynaroviča, k tomu sa však puk nedostal a do útoku sa hrnú domáci hráči.

56:52
    Šátek vystrelil, Hylák chytá aj keď sa ešte obzrel za seba. Puk však mal vo svojej výstroji.

56:06
    Spilar mohol pridať ďalší klinec do rakvy Skalice, jeho dorážka len tesne minula opustenú bránku domácich.

54:46
    Brejk Košíc opäť využitý. Po Pašekovej prihrávke vystrelil z medzikruhov MARCEL HAŠČÁK a strelou popod ruku TOMEKA prekonáva brankára domácich. Asistencie: Dušan Pašek, Samuel Mlynarovič.

54:07
    Po súboji skončil puk mimo ľadovú plochu, vhadzuje sa v pásme Košíc.

53:15
    Stanislav Gron výborne zapracoval za bránkou domácich, prihral na MICHELA MIKLÍKA a ten strelou z jednej prekonáva bezmocného Tomeka. Asistencia: Stanislav Gron.

52:47
    Košičania už v plnom počte, Spilar sa objavil pred Tomekom, jeho strela bekhendom končí mimo bránky.

51:27
    Hostia už vo štyroch, Skalica síce zatlačila hostí v ich pásme, vyloženú príležitosť si nevypracovala.

50:56
    Šmach od modrej vystrelil, Hylák jeho strelu videl a s prehľadom chytá.

50:41
    Vylúčenie na strane hostí. Košičania pôjdu do troch. Jánr Homer 2 minúty za podrazenie.

50:36
    Skalica dala gól, hra však bola prerušená. Domáci sa previnili postavením hráča v bránkovisku a hra je vykázana do stredného pásma.

50:03
    Pállfy vystrelil z ľavého kruhu, Hylák na dvakrát chytá.

49:25
    Zálešák sa vrátil na ľad, no pár sekundách idú hostia opäť do štyroch. Peter Slimák 2 minúty za vyhodenie puku.

Miroslav Samseli

Branky a nahrávky: 10. Školiak (Šmach, Pállfy), 28. Šátek, 37. Obdržálek (Luš) - 12. Tabaček (Bartoš, Dravecký), 17. Dravecký (Bartoš, Novák), 23. Haščák (Pašek), 27. Bartoš (Zálešák), 30. Zálešák (Bartoš), 33. Dravecký (Šeda, Zálešák), 54. Miklík (Gron), 55. Haščák (Pašek , Mlynarovič), 60. Gron

HK Skalica: Lakosil (Tomek) - Vyrúbalík, Šmach , Jankovič, Kloz , Magušin, Gula , Srnec, Jaborník - Pálffy(K), R. Školiak(A), J. Hruška - Obdržálek, Lušňák, T. Višňovský(A) - Kutálek, Holovič, Šátek - T. Mikúš, Klejna, Jurík
    Tréner: Peter Oremus

HC Košice: Hylák(Halász) - Homer, Tabaček(A), Šeda, Kolba, Slimák, Novák, Chovan,Takáč - Bartoš, Zálešák(K), Dravecký(A) - Spilar, Gron, Miklík - Petruška, Baláž, Gmitter - Mlynarovič, Pašek, Haščák
    Tréner: Miroslav Ihnačák

Rozhodčí: P. Lokšík - R. Výleta, P. Šefčík

Diváci: 3 553