Poprad – HC Slovan 4:2 (kon.) | Žilina – Zvolen 3:2 (kon.) | Košice – Nitra 7:1 (kon.)
Martin – Skalica 4:2 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 0:3 (kon.)
HC Košice
7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
HK Nitra
sk Neděle 08.01.2012, 17:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

Košičania predlžujú svojú šnúru výhier za sebou na 6 zápasov. Dnešný zápas dominovali vo všetkých smeroch a zaslúžene vyhrávajú rozdielom triedy 7:1. Prajem Vám príjemný zvyšok nedeľného večera. (19:14:25)

60:00

59:44
    Baláž pristavil puk Homérovi a jeho jedovatá strela skončila vedľa pravej tyči.

59:16
    Baláž našiel Petrušku, ten v dobrej pozícii prestrelil.

58:52
    Domáci majú puk na svojich hokejkách a za potlesku domáceho publika dohrávajú dnešný zápas.

57:55
    Zálešák našiel po ľade voľného Haščáka, ten v dobrej možnosti netrafil puk.

57:00
    Marcel Haščák nabral rýchlosť a švihom prestrelil bránku hostí.

56:00
    Nakoniec áno, za domácich Marcel Baláž 2 minúty za hrubosť, za hostí Milan Hruška 2+2 minúty za hrubosť+osobný 10 minútový trest. Hraje sa 5 na 4.

56:00
    Za bránkou hostí sa strhla potyčka, uvidíme či rozhodca Višňovský bude vylučovať.

55:31
    Košice dali gól!
    O pár sekúnd sa však útočník domácich presadil. Po vyhratom buly Stanislava Gronu sa z jednej oprel do puku MICHEL MIKLÍK a jeho tvrdá strela skončila v bránke bezmocného Fedora. Asistencia: Stanislav Gron.

55:28
    Michel Miklík si stiahol jedného obráncu a zoči voči neprekonal Fedora.

55:07
    Rozhodca Višňovský si teraz nevšimol vysoku hokejku v tvári Bartoša, ten ostal chvíľu ležať na ľade, vyzerá že bude v poriadku.

54:17
    Hra sa ukľudnila, v týchto chvíľach sa na ľade takmer nič nedeje.

53:14
    Haščák hľadal spoza bránky Pašeka, tomu puk prešiel medzi korčuľami.

52:32
    Šeda dostal prihrávku od Pašeka, pohotovo z jednej vystrelil, puk mu však nesadol a Fedor lapačkou vyráža.

52:15
    Miklík prihral na modrú, Martin Chovan nahadzoval na steč, puk však končí v Fedorovej lapačke.

51:45
    Nitra hrá s piatimi hráčmi.

51:04
    Miroslav Zálešák hľadal ťažkou prihrávkou Mareka Kolbu, ten letiaci puk netrafil.

50:27
    Hrnka vyhodil puk a obe mužstvá striedajú.

49:44
    Vylúčenie na strane hostí. Miroslav Ďurák 2 minúty za napadnutie a osobný 10 minútový trest.

Miroslav Samseli

Branky a nahrávky: 6. Homér (Zálešák, Tabaček), 6. Baláž (Chovan Mat., Petruška), 14. Baláž (Chovan Mat.), 31. Tabaček (Dravecký), 37. Dravecký (Bartoš), 49. Dravecký, 56. Miklík (Gron) - 48. Fojtík (Kropáč, Hruška)

HC Košice: Hylák(Halász) - Homér, Tabaček(A), Šeda, Kolba, Slimak, Novák, Mart.Chovan, Mlynarovič - Bartoš, Zálešák(K), Dravecký(A) - Spilar, Gron, Miklík - Mat.Chovan, Baláž, Petruška - Piatak, Pašek, Haščák
    tréner: Miroslav Ihnačák

HK Nitra: Fedor(Čiliak) - Rais, Ďurák(A), Hruška, Gurčík, Hrudík, Árvay, Grman - Kropáč, Hrnka, Saliji G.(K) - Segľa, Valčák, Mašlonka - Klíma, Káčer, Fojtík - Piačka, Šumichrast
    tréner: Karol Kolečáni

Rozhodčí: Višňovský J. - Gajan R., Grečko M.

Diváci: 4 498