Olomouc – Vsetín 12:6 (kon.) | Jihlava – Pardubice 1:2 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2011 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Písek – Plzeň 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 08.01.2012, 10:15ELIOD extraliga mladšího dorostu

Jihlavě se nepodařilo proměnit tlak v gól, a tak po staečném výkonu prohrává 1:2. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučíme a přejeme příjemný zbytek neděle. (12:13:48)

60:00

Jihlavský Vacek zůstává na střídačce. Dukla tak má v poli šest hráčů proti pardubickým čtyřem.

59:14
    Na trestnou lavici usedá Michael Špaček (PCE) za nedovolené bránění. Dukla si bere oddechový čas.

58:04
    Jihlava se ještě snaží s výsledkem něco udělat, tlačí se před bránu, Pardubice však skvěle brání.

56:02
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté po půl minutě využívají přesilovou hru! Špatné rozestavení Dukly důsledně potrestal MARTIN HLAVÁČEK, který nedal jinak výbornému Vackovi šanci. Asistence: Michael Špaček.

55:31
    David Hubert odchází na dvě minuty za podražení.

55:26
    Ani Daniel Salát si na Husára nepřišel, pardubický brankář dnes předvádí skvělé zákroky.

55:15
    Střelu Jiřího Bambuly vyrazili pardubičtí beci vysoko nad hrací plochu.

54:43
    Pardubice po oddechovém čase vystartovaly na jihlavskou bránu, Vacek je ale neoblomný.

54:19
    Hra se nyní přelívá ze strany na stranu, oba týmy měly během posledních minut obrovské šance.

53:57
    Andělovo nahození na poslední chvíli Husár vyrazil.

53:09
    Střelu Hlaváčka vyrazil Vacek špičkou betonu, Musil k dorážce nestačil dojet.

52:22
    Lukáš Zayml se hnal do zakončení, puk mu ale těsně před brankou v letu odskočil.

51:34
    Hosté už hrají v plném počtu.

51:22
    Vladimír Port vyslal na Husára dělovku od modré, která ale branku o kousek minula!

51:09
    Dukle se přesilovka zatím příliš nedaří.

49:34
    Tým Pardubic je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

49:03
    Domácí beci měli nyní práci s ubráněním prostoru před brankou, dokonce si do střely museli lehnout. Odražený puk mohl ještě dorazit Klimecký, který ale kotouč nestihnul dobruslit.

Diana Váňová

Branky a nahrávky: 8. Zayml (Port) - 6. Velínský (Hlaváček), 57. Hlaváček (Špaček)

HC Dukla Jihlava: Vacek (Adam) - Reiterman, Půža, Dörrer, Sobotka, Pospíchal, Wasserbauer - Tůma, Anděl, Kašpar - Šebesta, Bambula, Zayml - Hrala, Hubert, Salát - Svatuška
    HC Dynamo Pardubice: Husár (Peřina) - Klimecký, Franc, Procházka, Budík, Faltýnek, Voltner - Kusý, Voženílek, Panna - Havrda, Špaček, Švarc - Musil, Hlaváček, Velínský

Rozhodčí: Parýzek - Lamberský, Stehlík