Čeljabinsk – Petrohrad 3:1 (kon.) | Barys – Riga 6:5 (po s.n.) | Minsk – Kazaň 1:2 (po s.n.)
Lev – Ufa 2:3 (po pr.)
po s.n.
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 17.01.2012, 17:00KHL

To je ode mne vše, loučím se s vámi a těším se znovu na počtenou. (19:25:29)

Je dobojováno! Zápas plný šancí se dostal až do samostatných nájezdů, ze kterých vychází vítězně hosté a připisují si bonusový bod.

Kazaň vstřelila branku!
    Rozhodující gól z nájezdů si tak připisuje kazaňský JARKKO IMMONEN.

Meleško svým blafákem do bekhendu neuspěl. Hosté vítězí.

Na druhé straně provedl blafák do bekhendu Immonen a hosté opět vedou 1:2.

Slovenský rodák střelou švihem vyrovnává na 1:1. Vehanen nestihl na jeho rychlou střelu reagovat.

Ladislav Nagy za domácí.

A ten dává! Po pěkném blafáku do bekhendu hosté vedou 0:1.

Hostující Morozov...

Irgl se zasekl před Vehanenem, položil si ho, ale trefuje jen do betonu.

Začínají domácí, první pojede Irgl.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o výsledku nerozhodlo, po krátké úpravě ledu přijdou na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:28
    Domácím se podařilo dostat puk do středního pásma, hosté jsou v prodloužení aktivnější.

63:40
    Střela Kitarova ze středu útočného pásma tečována mimo bránu hostí.

62:46
    Nikulin se srazil s domácím Plattem, který se s bolestivou grimasou zvedá z ledu.

62:35
    Morozov přihrál na modoru Nikulinovi, jemuž rána z první nesedla.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 29. Corso (Platt, Podhradský) - 9. Kornějev (Morozov, Kapanen), ?. Immonen

HC Dinamo Minsk: Lalande (Mezin) – Podhradský, Obšut, Karalathi, Denisov, Korobov, Krajíček – Irgl, Pivko, Laine – Linglet, Corso, Platt – Kulakov, Meleško, Nagy – Michaljev, Pavlovič, Kitarov.
    Ak Bars Kazaň: Vehanen (Garipov) – Nikulin, Kornějev, Zacharčuk, Panin, Chomickyj, Medvěděv, Tokranov – Zaripov, Morozov, Kapanen – Immonen, Spiridonov, Skačkov – Petrov O., Tereščenko, Panarin – Golubev, Bodrov, Glazačev, Petrov K.

Rozhodčí: Cherenkov, Komarov - Putilin, Sheehan