Pittsburgh – Montreal 5:4 (po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:3 (kon.)
Vancouver Canucks
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
San Jose Sharks
Sobota 21.01.2012, 22:00NHL

Třetí třetina nabídla tři branky , a to v rozmezí minuty a půl! Na gól Kesslera ještě našel Boyle odpověd, avšak po trefě Hongsona si již Vancouver těsné vedení pohlídal. Děkuji za pozornost a dobrou noc! (00:29:56)

60:00

59:30
    Domácí tým velmi dobře brání a všechny puky posílá za modrou čáru.

59:00
    San Jose bez brankáře!

58:50
    Vancouver vyhazuje puk ze svého obranného pásma. Soupeř se musí vracet.

58:10
    Žraloci se konečně dostali do útočné třetiny a vyslali na Luonga dvě dobré střely, avšak gólman byl úspěšnější. Necelé dvě minuty do konce třetiny.

57:35
    Luongo kryje nahození Mitchella. Bude se vhazovat v obranném pásmu domácího týmu.

57:09
    Nedaří se však projít středním pásmem. Burrows uklidil puk do lapačky hostujícího brankáře.

56:39
    San Jose má puk na holi a více než tři minuty na vyrovnání.

55:43
    Vancouver právě vstřelil branku!
    To je přestřelka! CODY HONGSON se trefil z ostrého úhlu přímo mezi betony Niemiho a domácí znovu vedou. Asistence: Mason Raymond.

54:47
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Soupeř však vzápětí odpovídá! DAN BOYLE trefil bekhendem střelu Joeho Pavelského a kotouč je za Luongem. Asistnence: Joe Pavelski, Andrew Desjardins.

54:11
    RYAN KESLER dostal pas k levému mantinelu, poradil si s dvěma beky stojícími před gólmanem a střelou do vzdálenějšího rohu branky zavěsil. Asistence: David Booth.

53:24
    Luongo musí čelit dorážce Ferriera.

52:46
    Hra je nyní plná nepřesných přihrávek. To je důvod, proč je k vidění málo střel.

51:30
    Braun zakládá útok. Nepochodil však a u kotouče je soupeř.

50:51
    Pavelski prověřil Luonga od modré. Gólman puk schoval pod lapačku a bude se vhazovat.

49:20
    Henrik Sedin v obrovské šanci před hostujícím brankářem. Měl před sebou prázdnou branku, ale trefil jen obránce, který na poslední chvíli skočil do střely.

48:27
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

47:44
    Hodgson byl sám v mezikruží, ale nakonec se nedostal ke střele. Byl zablokován dojíždějícím bekem.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 2. Booth (Edler, Higgins), 25. Hodgson (Raymond, Rome), 55. Kesler (Booth), 56. Hodgson (Raymond) - 16. Couture (Desjardins), 22. Couture (Thornton, Pavelski), 55. Boyle (Pavelski, Desjardins)

Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) - Rome, Edler, Tanev, Ballard, Bieksa, Hamhuis - Lapierre, Hansen, Sedin H., Weise, Malhotra, Sedin D., Raymond, Higgins, Kesler, Burrows, Hodgson, Booth.
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Burns, Braun, Vlasic, Boyle, White, Murray D. - Ferriero, Desjardins, McGinn, McCarthy, Couture, Murray A., Handzuš, Thornton, Mitchell, Marleau, Winchester, Pavelski.

Rozhodčí: Meier, Leggo - Hayer, Sharrers