Trutnov – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Nymburk – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:9 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Sokolov – Děčín 2:5 (kon.)
HC Trutnov
5:4 (1:2, 4:2, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 22.01.2012, 17:00 • Zimní Stadion Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

Tak dnes jsme mohli vidět velmi napínavé utkání, dramatickou koncovku a devět branek. Tři body zůstavají v Trutnově a tím si domácí Draci připisují další cenné body se soupeřem, kterého letos poráží po prvé. Utkání rozhodl v 37. minutě Jirka Šimoníček, který prostřelil Slámu.

Děkuji za Vaší pozornost a těším se s Vámi zase někdy na onlajnech - naviděnou. Přeji hezký večer z trutnovského zimního stadionu. (19:25:22)

60:00

59:58
    Je konec! Konec! Trutnov si odnese tři body.

59:52
    V utkání zbývá jen osm sekund! Vyloučen Antonín a Sobotka, oba za hrubost.

59:42
    Hamerský netrefuje branku přes celé hřiště!

59:18
    Chytráček vyhazuje a Kuna dal branku! Ta ovšem neplatí - úmyslný offside a hra se stěhuje do pásma Trutnova.

59:02
    Obrovská závar před domácí brankou! Nejdříve pálil Sobotka, poté Dítě a nakonec Kunstmüller! Kotouč končí v ochranné síti. Vhazuje se po levici Jeschkeho.

58:29
    Střelu Ježka kryje Jeschke! Následně Březina vyhazuje!

58:15
    Mužstvo Žďáru v šesti - brankář Sláma je na střídačce. Hosté tedy hrají v šesti proti čtyřem!

58:15
    Oddechový čas pro hosty.

58:15
    A to je velká komplikace pro domácí! Patrik Fořt je vyloučen na dvě minuty za držení.

58:04
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:50
    Zmatek v domácí obraně vyústil i ve zmatek v hostujícím útoku. Akce končí offsidem.

57:13
    Utkání je opravdu velmi vyrovnané, vidíme šance na obou stranách. Jak to dopadne? To uvidíme během následujících okamžiků!

57:01
    Oddechový čas pro domácí.

56:53
    Obrovská šance domácích! Luštinec jel sám, brankář Sláma poté nebyl v brance ale domácí nedokázali dopravit kotouč do branky! Další trestuhodné zaváhání!

56:07
    Další taková "pološance" hostí končí ve výstroji Jeschkeho.

55:36
    Z brejku Šimoníčka nic nebylo, ale následně obkroužil branku Fořt a nadělal Slámovi velké starosti!

55:09
    Máme tu posledních pět minut. Plameny teď znovu uzvařeli domácí do jejich obraného pásma, zatím bez výsledku.

Ondřej Poul

Branky a nahrávky: 8. Luštinec (Antonín), 22. Luštinec (Chytráček), 28. Mašek (Kuna), 33. Březina (Chytráček, Luštinec), 37. Šimoníček (Antonín) - 6. Bukáček (Ježek, Dítě), 19. Staněk (Beneš, Sobotka Martin), 23. Kunstmüller (Sobotka Martin), 28. Kunstmüller (Pleva, Beneš)

HC Trutnov: Jeschke (Biegl) - Antonín, Klement (od 7. Vácha), Seidl, Kuna, Schwartz, Hamerský - Chochola, Šimoníček, Fořt - Březina, Bláha, Mašek - Veselý, Chytráček, Luštinec - Perutek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čížek) - Koželuh, Střecha, Pleva, Smejkal, Sobotka Roman, Staněk, Beneš, Sobotka Martin, Ježek, Kunstmüller, Dítě, Bukáček, Kočan, Kotlík, Kuba, Havelka, Hron

Rozhodčí: Jebavý - Daněk, Hanzlík