Třinec – Warriors Brno 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 4:1 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 8:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
8:0 (4:0, 0:0, 4:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 22.01.2012, 16:00 • Pirátská aréna Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Zápas byl jednoznačně v režii domácích, kteří nedali hostujícím Karlovým Varům šanci. (18:05:14)

60:00

59:53
    Vyloučení na obou stranách. Strunz Martin (CHM) - dvě minuty, hrubost. Truhlář Jakub (KVA) - dvě minuty, hrubost.

Piráti právě vstřelili branku!
    Další branka do sítě hostujících. Dalším střelcem domácích se stává Petr Macháček. Bez asistence.

56:43
    První střelu hostující gólman zachytil, ale dorážku Aleše Macháčka, už ne. Asistence: Roman Rohla.

55:20
    Karlovy Vary se s výsledkem snaží ještě alespoň něco udělat, ale dneska jim prostě muška nesedí.

53:58
    David Kaše projel přes všechny obránce, až za bránu. Nahrál na modrou, ale kolegovi z obrany se střela nepovedla podle představ. Stále tedy stav zápasu je stejný.

53:53

53:20
    Borci v modrobílém si zápas užívají. Přihrávají si v útočné třetině.

51:53
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Rubeš (KVA), za hrubost.

49:51
    Hostujícím obráncům dokázal ujet Aleš MACHÁČEK a svoji šanci proměňuje. Střelou mezi tyčku a betony zvyšuje na 6:0, pro Piráty Chomutov. Asistence: Michal Kozák.

48:25
    Domácí se ubránili. Hosté již hrají v křeči. Neumí si již, ani pořádně přihrát.

48:10
    Střela Martina Strunze (CHM) nenašla cíl v brance. Mířila těsně nad bránu.

47:25
    Vyloučení. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Dimitrov (CHM), za podražení.

46:54
    Hosté jsou snad poprvé v obranné třetině domácích ve třetí třetině. Pouze díky tomu, že domácí zahráli na zakázané uvolnění.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 11. Kaše D. (Macháček P.), 15. Macháček P. (Toman), 17. Kaše D. (Macháček P., Dimitrov), 20. Kaše D. (Macháček P., Zedník), 46. Toman (Klepl, Pala), 50. Macháček A. (Kozák), 57. Macháček A. (Rohla), 58. Macháček P.

Piráti Chomutov: Lukeš (Černý) - Taraška, Toman, Krstev, Macháček A., Klepl, Knobloch, Pokorný, Dimitrov J., Kozák, Macháček A., Rohla, Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz, Smejc.
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Pastier, Hubáček, Svoboda, Červenka, Trapl, Janata, Truhlář, Dimitrov M., Pfister, Beer, Rubeš, Binias, Kozák, Novák, Čejka.

Rozhodčí: Vitík - Pospíšil, Hodče.