Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Blackburn – Queens Park 3:2 (kon.) | Bolton – Wigan 1:2 (kon.)
Everton – Chelsea 2:0 (kon.) | Fulham – Stoke 2:1 (kon.) | Sunderland – Arsenal 1:2 (kon.)
Swansea – Norwich 2:3 (kon.) | Tottenham – Newcastle 5:0 (kon.)
Manchester United
2:1 (0:0)
Liverpool FC
Sobota 11.02.2012, 13:45 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League

Dnes jsme mohli sledovat zápas dvou tváří. První poločas se odehrával mezi pokutovými územími, hra byla nudná a nepřinášela žádné pohledné situace. Do druhého poločasu nastoupili Fergusunovi svěřenci jako vyměnění, s obrovskou chutí zvítězit. Už ve čtyřicáté sedmé minutě otevřel skóre Rooney a o minutu později se Rooney radoval znovu. V osmdesáté minutě snížil Suarez na 2:1, ale do konce zápasu jsme další gól neviděli. Druhý poločas měl náboj, přinášel pohledné situace a byl také hodně vyhecovaný, za což může kauza Suarez - Evra. Rudí ďáblové si tak díky dvěma brankám Rooneyho připisují plný počet bodů, díky kterým vedou tabulku. Pokud jejich rival Manchester City neporazí Aston Villu a nevybojuje ani bod, zůstane tak Manchester United v čele tabulky. Přeji hezký zbytek odpoledne. (15:48:06)

Na konci zápasu jsme ještě mohli sledovat menší potyčku na hrací ploše, když se Evra radoval v blízkosti Suareze z dnešního vítězství.

90+4
    Rohový kop rozehrál Valencia s Evrou na krátko a sudí odpískal konec.

90+3
    Po faulu na Rooneyho dostal Manchester United výhodu standardní situace, ze které Rooney s Valenciou vybojovali rohový kop.

90+3
    Ofsajdy: Manchester United 0 - 4 Liverpool FC.

90+1
    Bellamy zahrával volný přímý kop, centrovaný míč do pokutového území odvrátila obrana alespoň na malou chvíli do bezpečí. Míč se ale odrazil k Johnsonovi, který si připravil míč na střelu a zakončil pod horní výko. De Gea vytáhl míč briliantním zákrokem na rohový kop.

90
    Sudí Dowd nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Suarez přenesl hru na pravou stranu, kam za míčem pospíchal Johnson, ale míč nestihl.

88
    Scholesova kolmice na Valenciu byla příliš dlouhá, a tak se míče zmocnili hosté.

87
    De Geův odkop odvrátil do autu Enrique.

86
    Útočnou akci Liverpoolu zastavil praporek sudího, v ofsajdu uvízl Suarez.

84
    Liverpool cítí šanci na vyrovnání a Fergusonovi svěřenci se musí bránit.

83
    Do konce zápasu zbývá necelých sedm minut, dokáže domácí Manchester United udržet vedoucí skóre?

80
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Po faulu na Suareze zahrával Liverpool volný přímý kop, centrovaný míč do pokutovéh území se odrazil od Ferdinanda před De Geovu svatyni, LUIS SUAREZ nastavil kopačku a dopravil míč do sítě.

79
    Z faul na Suareze vyfasoval žlutou kartu Carrick.

78
    Domácí hráči kombinují ve středu hřiště, vypadá to, že nikam nespěchají a jejich hlavním účelem je nechybovat a udržet skóre.