Plzeň – Třinec 7:5 (kon.) | Litvínov – Kladno 6:5 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Sparta – Zlín 1:2 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Sparta Praha
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Berani Zlín
Středa 15.02.2012, 18:30 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

Konec zápasu. (21:06:58)

Sparta si tedy připisuje pouze bod, Zlín ji i podruhé na jejím ledě porazil. Hezký zbytek večera.

63:43
    Zlín právě vstřelil branku!
    I podruhé si Zlín odváží ze Sparty dva body. Rozhodující gól dává DALIBOR ŘEZNÍČEK. Asistence: Petr Čajánek a Radim Tesařík.

62:37
    O chvíli později v šanci i druhý z bratrů Rachůnků, ale branka z toho není.

62:20
    Milamovu střelu tečoval Tomáš Rachůnek před Horčičkou mimo branku.

61:39
    Pacovský se řítil na Horčičku, jeho pokus trefuje brankovou konstrukci zvenku.

60:50
    Holík se ocitl sám před Pöpperlem, ale puk mu přeskočil hokejku, takže nezakončil.

60:24
    Střela hostů sražená do ochranné sítě, vhazuje se před Pöpperlem.

60:01

Sparta ve třetí třetině nedovolila Zlínu ani jednu střelu, sama jich naopak vyslala hned 19, jedna z nich našla cestu do branky, a tak se bude prodlužovat, stejně jako v první vzájemném utkání na sparťanském ledě, které nakonec dopadlo šťastněji pro hosty.

59:20
    Dohrávají poslední sekundy třetí třetiny, pravděpodobně uvidíme prodloužení.

58:10
    Sparta právě vstřelila branku!
    Až se to podařilo Tonovi s Ivanem Rachůnkem. Druhý jmenovaný nahrál do strany PETRU TENKRÁTOVI, který puk doklepl za Horčičku. Asistence: Ivan Rachůnek, Petr Ton.

57:55
    Obrovská skrumáž před Horčičkou, puk je mezi těly a nikdo ho nemůže vydolovat.

57:43
    A Pöpperle zůstává na střídačce, Sparta zkusí vyrovnat se šesti bruslaři na ledě.

57:43
    Sparta si vyžádala oddechový čas.

57:43
    Sersen a Broš zkoušeli vyrovnat, ale Horčička i s notnou dávkou štěstí udržel puk pod sebou před brankovou čarou.

Tereza Velikovská

Branky a nahrávky: 59. Tenkrát (I. Rachůnek, Ton) - 35. Holík (Leška), 64. Řezníček (Čajánek, Tesařík)

HC Sparta Praha: Pöpperle - Košťálek, Sersen, Milam, Kasík, Philipp, D. Kočí, Kučný, Hanzlík - S. Treille, Broš, I. Rachůnek - Ton, Bližňák, Tenkrát - Y. Treille, Foster, T. Rachůnek - Jánský, Lapšanský, Pacovský
    Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Galvas, Tesařík, Řezníček, Matějíček, Míka - Holík, Leška, Köhler - Důras, Čajánek, O. Veselý - Melenovský, Roman Vlach, Ondráček - Fořt, Čech, Kubiš.

Rozhodčí: Hodek, Jeřábek - Barvíř, Blümel