Jihlava – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Písek – Šumperk 2:4 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 1:0 (kon.)
Kadaň – Chomutov 3:5 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
HC Most
Středa 15.02.2012, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:19:47)

59:46
    Slipčenko jede z branky, Medvědi v útoku kombinují s kotoučem.

59:45
    Beroun právě vstřelil branku!
    Špelda vystřelil od modré, Melichar kotouč vyrazil před sebe a neudržel, toho využil MARTIN KUPEC, který trefuje odkrytou branku. Asistence: Lukáš Špelda, Robin Malý.

59:30
    Most je na kotouči v útočném pásmu, Medvědi jej získávají a zakládají útok.

59:16
    Postavení mimo hru Medvědů, Slipčenko zatím v brance.

59:10
    Slipčenko povyjetý z branky, Medvědi budou hrát power play.

58:11
    Vyloučeni hráči na obou stranách, za Medvědy Nedvěd za sekání na 2 minuty a za Most Výrut 2 minuty sekání plus 2 minuty hrubost. Pokračuje se 4 na 4.

58:01
    Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:52
    Za napadení dostává 2 minuty Husák (BER).

57:35
    Střela ze středního pásma, Slipčenko vyráží.

56:13
    Most právě vstřelil branku!
    Most se dostal do pásma a Přeučil našel na pravé straně najetého MARTINA HEINISCHE, který trefuje odkrytý prostor branky. Asistence: Petr Přeučil, Martin Ondráček.

55:57
    Ondráček dostal kotouč křižně před branku, vypálil z první, ale střela mu nesedla.

55:45
    Špelda (BER) dostává 2 minuty za sekání.

54:56

54:50
    Vaněk stál osamocen před Slipčenkem, i když kotouč poskakoval, hostující hráč jej dokázal zkrotit, ale trefuje beton domácího gólmana.

54:12
    Přeučil dostal kotouč pěkně do jízdy na modrou, ale jeho zakončení bylo mimo, následně se o dorážku pokusil Ondráček, ale trefuje boční konstrukci.

53:17
    Medvědi vyhodili kotouč a díky hře vysokou holí hostů, se vhazuje před Melicharem.

52:56
    Říha (BER) dostává 2 minuty za držení.

52:45
    Rubeš zachytil rozehrávku hostů ve středním pásmu a jel na Melichara, jeho střela přes obránce mířila přesně do náruče hostujícího gólmana.

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 3. Žalčík (Poletín, Soldán), 18. Švagrovský (Říha, Špelda), 60. Kupec (Špelda, Malý) - 19. Přeučil (Ondráček, Heinisch), 25. Maxa (Tauš, Slavíček), 26. Charousek (Přeučil, Ondráček), 57. Heinisch (Přeučil, Ondráček)

Medvědi Beroun 1933: Slipčenko, (Kareš) - Malý, Špelda, Nedvěd, Husák, Soldán, Jebavý, Barák - Kupec, Švagrovský, Říha - Přibyl, Rubeš, Forman - Žálčík, Poletín, Doležal - Hašek, Stromko, Vlček - Besser

HC Most: Melichar, (Benda) - Safronenkov, Charousek, Hanzl, Přindiš, Látal, Havelka, Martinec, Parýzek, Ondráček, Skvortsov, Maxa, Slavíček, Výrut, Vachovec, Rohan, Přeučil, Tauš, Nedrda, Vaněk, Heinisch

Rozhodčí: Čech - Svoboda, Zavřel