K. Vary – Motor ČB 3:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 4:5 (po s.n.) | Vítkovice – Zlín 1:0 (po s.n.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:5 (po s.n.) | Plzeň – Kladno 0:4 (kon.)
HC Škoda Plzeň
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Rytíři Kladno
Neděle 19.02.2012, 18:10 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

59:48
    Jaroslav Modrý dostává navíc 5 minut plus do konce utkání...

59:04
    Martin Straka (PLZ) odchází na dvě minuty za hákování a na dvě minuty za krosček. Plzeň dohraje zápas ve čtyřech.

54:42
    Plzeňský nájezdník byl nyní faulovaný těsně před Cháberou a jsou z toho dvě minuty pro Hovorku (KLA).

49:08
    Podruhé dnes v utkání Plzeňští střídali špatně a jsou vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pavel Mrňa (PLZ).

44:53
    Na trestnou lavici zamířil Michal Dvořák (PLZ), který si odpyká dvě minuty za vysokou hůl. Snaha Plzně o zdramatizování duelu tak bude zabrzděna.

37:29
    Straka je podražen Jaroslavem Kallou (KLA) a ten usedá podruhé dnes na trestnou lavici. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

37:10
    Dveře na trestnou lavici domácích se znovu otevírají, k velké nelibosti Plzeňských míří na ní usednout Stránský (PLZ), který odsedí trest pro hráčskou lavici.

33:49
    Na trestnou lavici míří Jaroslav Modrý (PLZ), který se provinil krosčekem. Kladno je teď jednoznačně lepším týmem.

29:23
    Jeden faul rozhodčí Plzni v souboji před brankou odpustili, tohle už neprojde. Ondřej Havlíček (PLZ) přisedá k Kaberlemu a Plzeň bude hrát 31 sekund ve třech.

27:54
    Další vyloučení pro Plzeň, na trestné sedí František Kaberle (PLZ), bude pykat za podražení.

24:29
    Nicholas Johnson (PLZ) dostává dvě minuty za hákování a na trestné lavici téměř rozsekal vzteky hokejku. Možná i úplně...

14:04
    Vyloučen je Jaroslav Kalla (KLA) za držení hole, přesilovka Plzně.

07:07
    K trestoměřičům usedá mladý Pavel Mrňa (PLZ), který je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

03:04
    První přesilovku duelu si zahrají indiáni, na trestnou lavici usedl kapitán Pavel Patera (KLA) za hákování.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 23. Látal (Lukáč), 27. Hovorka, 32. Patera (Kalla), 48. Knotek

HC Škoda Plzeň: Svoboda - Jeřábek, St. Pierre, Hanzlík, Kaberle, Frolo, Modrý, Vykoukal, Růžička - Mrňa, Kratěna, Straka, Kovář, Pitule, Dvořák, Havlíček, Duda, Johnson, Pletka, Stránský, Heřman.
    Rytíři Kladno: Chábera - Kužel, Lepine, Drtina, Posmyk, Piskáček, Růžička, Kameš - Patera, Lukáč, Kalla, Kuchler, Hluchý, Eberle, Hovorka, Látal, Dragoun, Kafka, Valský, Knotek, Strnad.

Rozhodčí: Minář, Šír - Bádal, Kostka