K. Vary – Pardubice 4:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Plzeň – HC Kladno 1:3 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:6 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    MICHAL ŽVATORA se dostal až před hostujícího gólmana a propálil ho mezi betony!

62:25
    Semrád střelou bekhendem minul branku.

61:50
    Zatím se žádný z týmů nepředvedl.

60:01

Nikdo z týmů nedokázal dát po 60 minutách ten vítězný gól, proto bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:30
    Žejdl nahrával bekhendem na volného Mavrojanidise. Přihrávka ale byla přizvednuta a slávistický útočník se k puku již nedostal.

58:49
    Zábojník chvíli ležel na ledě, poté se ale zvedl a je v pořádku.

57:28
    Tomek netrefil puk před odkrytou brankou ideálně a minul jí o 2 metry.

57:02
    Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

55:40
    Slavia je stále v útoku a snaží se rozhodnout dnešní zápas.

53:50
    Žejdl přejel pře modrou až do útočného pásma, nahrál křižně na FILIPA KEJDANU, který střelou na vyrážečku vyrovnává! Asistence: Lukáš Žejdl.

53:23
    Červenobílí se již mohou vrhnout do útoku, Hejna se totiž vrátil na led.

52:20
    Rozum předvedl neuvěřitelný zákrok proti Žejdlově bekhendové kličce.

51:23
    Hejna je v kritický moment pro domácí vyloučen za podražení.

50:56
    Merta se vrátil na ledovou plochu.

49:25
    Žejdl neprocpal kotouč mezi Rozumovy betony.

48:56
    Semrád vystřelil a poté byl faulován.

David Mencl

Branky a nahrávky: 12. Hejna (Nejezchleb), 45. Mavrojanidis (Žejdl), 54. Kejdana (Žejdl), 64. Žvatora - 17. Urbanec (Popelka, Kovařík), 29. Janeba (Fořt), 34. Janeba (Valenta)

HC Slavia Praha: Dlouhý - Jeník, Šteiner, Kejdana, Rittig, Ptáčník, Kotyra, Tomek, Vítek, Semrád, Růžička, Mavrojanidis, Jaškin, Žvatora, Knot, Nejezchleb, Moravec, Hejna
    Berani Zlín: Rozum - Urbanec, Janota, Kundera, Fořt, Valenta, Kovařík, Strojil, Haloda, Janeba, Merta, Popelka, Burša, Zábojník, Doležálek, Kučera

Rozhodčí: Pavlovič - Nepomucký, Žemlička