Havířov – PZ Kladno 7:4 (kon.)
Berani Zlín
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Středa 14.03.2012, 17:40 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

59:55
    A je po naději hostů na vyrovnání. Radek Duda (PLZ) 2 min za vysokou hůl.

59:45
    Plzeňská střídačka si bere oddechový čas.

51:58
    Marušákovu ránu nejprve zblokoval Čech a vzápětí se předvedl parádním rozklekem na brankové čáře Horčička.

50:25
    Bedřich Köhler (ZLN) 2 min za vysokou hůl.

48:47
    Hned z buly vypálil Dvořák, Horčička měl připravenou lapačku a střelu stačil vyrazit.

46:23
    Vyloučení na domácí straně, za hákování si odsedí dvě minuty Petr Leška (ZLN).

43:35
    Tomáš Vlasák (PLZ) 2 min za vysokou hůl.

41:30
    Přesilová hra pro Plzeň. Michal Důras (ZLN) 2 minuty za hákování.

35:59
    Tomáš Vlasák se po zlínské chybě dostal do samostatného nájezdu, nájezd ale nevyřešil vůbec dobře, když z veliké blízkosti přestřelil zlínskou klec.

34:10
    Ondřej Veselý se dostal do samostatného úniku a chtěl bekhendem překonat Svobodu. Plzeňský brankář vytasil vyníkající zákrok a momentálně drží Plzeň nad vodou.

32:22
    Obrovská šance před Svobodou. Bombu Filipa Čecha Svoboda lapil do lapačky až si sedl na led. Z následné dorážky mohl skórovat Melenovský, jenomže se kotouč v poslední chvíli otřel o pravou tyčku a zamířil ven z branky. Následně přišel v souboji před brankou Svoboda o masku a hra byla přerušena.

25:35
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci se dostávají do vedení. ONDŘEJ VESELÝ obdržel perfektní přihrávku od Honejska před branku, kde si šikovně položil Svobodu a zakončil do odkryté klece. Asistence: Antonín Honejsek, Radim Tesařík.

24:30
    Na opačné straně mohl Důras skórovat, to by ale nesměl při dorážce u levé tyčky zlomit hůl. Tato šance může domácí celek hodně mrzet.

20:43
    První vyloučení z kraje druhé třetiny. Václav Pletka (PLZ) zasáhl Veselého a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.

16:43
    Köhler si obhodil puk o mantinel a snažil se přejít přes Marušáka, ten ho zastavil nedovoleně a Zlín bude hrát první přesilovou hru.

11:20
    Tutovka Indiánů, Duda našel před brankou volného Kováře ale ten si s Horčičkou neporadil.

7:46
    Z levého křídla si najel Kratěna odkud vypálil, Horčička jeho pokus vyrazil. Zlínský brankář podržel domácí celek i ve veliké šanci Vlasáka.

4:25
    Poměrně přísné vyloučení na domácí straně. Marek Melenovský (ZLN) údajně fauloval Radka Dudu a odsedí si dvě minuty za držení.

2:27
    Za Svobodovou brankou se jiskřilo a byly rozdány tresty. Ondřej Veselý (ZLN) 2 min hrubost - Nicolas St. Pierre (PLZ) 2 min za hrubost.