Vrchlabí – Lomnice n/P 4:3 (kon.) | Hvězda Praha – Slaný 6:5 (po pr.)
Středa 14.03.2012, 18:00 • ZS ve Vrchlabí • Kvalifikace o 2. ligu

Střely:

Vrchlabí - 32

Lomnice - 28 (21:02:14)

Po závěrečném boji o vítězství bylo Vrchlabí blíže 3 bodům a to si také plně zasloužili. Dramatický třetina až do konce! Já se s váma loučím a přeji příjemný večer.

60:00

59:50
    Brankář lomnice je na střídačce!

57:21
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Akci 3 na 2 zakončil TOMÁŠ MAREK táhlou střelou k tyči na kterou hostující brankář nedosáhl! 4:3 dvě minuty před koncem!

55:05
    Co dnes nedají vrchlabští hokejisté, to je neuvěřitelné, tolik šancí na zakončení do prázdné branky na 100% góla, ale vždycky něco zamezí projití puku do brány.

48:59
    Samostatný únik Lubomíra Buška nebyl proměněn díky dobrému zákroku Skákalíka, který stihl včas zatnout betony!

48:13
    Jaroslav Mádle dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

47:17
    Vrchlabí nepřeje při zakončení štěstíčko, tečovaná střela Petra Hlaváče skončila v lapačce Skákalíka, který snad ani sám nevěděl jak střelu chytil.

46:44
    Vyloučení na straně domácích, dvě minuty obdržel Lubomír Bušek za hákování.

46:24
    Petr Vágenknecht z Lomnice vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:34
    Série výborných šancí pro Stadion! Nejprve Pavel Zázvorka z kruhu vypálil a zazvonila tyč! A poté projektil Jaroslava Mádleho šel těsně vedle branky!

43:42
    Tomáš Jirku jel sám na golmána Skákalíka, ale puk mu v rozhodující chvíly sjel z hole a podle toho dopadlo i zakončení!!!

Dnešní utkání sleduje 960 diváků.

42:09
    Dobrou šanci měli vrchlabští, ale Martin Lepka sám před brankářem minul!