Děčín – Klášterec nO 5:0 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 4:6 (kon.)
Berani Zlín
5:4 (2:0, 2:3, 0:1 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 15.03.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

57:00
    Plzeň bude mít výhodu přesilové hry. Lukáš Galvas (ZLN) 2 min za zdržování hry. Zlínský obránce vystřelil puk mezi diváky.

51:00
    Hosté hráli v šesti a budou za to pykat. Ondřej Havlíček (PLZ) 2 min za příliš mnoho hráčů na ledě.

49:12
    Plzeň má šanci ke srovnání. Za katr odchází Bedřich Köhler (ZLN) 2 min za krosček.

42:19
    Tomáš Vlasák (PLZ) si u mantinelu pomohl nedovoleně a bude za to potrestán. Využije Zlín i po čtvrté přesilovou hru?

38:21
    Petr Čajánek (ZLN) nasadil Kovářovi bodyček a je za to vyloučen na dvě minuty.

32:36
    Vyloučení na domácí straně. Filip Čech (ZLN) 2 min za nedovolené bránění.

29:06
    Oslabení pro Indiány, Radek Duda (PLZ) 2 min sekání.

25:55
    Zlín bude hrát přesilovou hru 5na4. Jiří Vykoukal (PLZ) 2 minuty za sekání.

25:40
    Marek Melenovský (ZLN) 2+2 min hrubost - Ondřej Kratěna (PLZ) 2+2 hrubost.

19:38
    Vyloučení na domácí straně, za nedovolené bránění si odpyká dvě minuty Martin Matějíček (ZLN).

17:22
    Sotva se hosté ubránili budou hrát opět ve čtyřech. Tomáš Vlasák (PLZ) 2 min za vysokou hůl.

14:57
    Holík sprintoval za nastřeleným kotoučem a mezitím byl seknut Jeřábkem (PLZ) 2 min za sekání.

11:17
    Berani vybojovali v oslabení faul. Vyloučený Nicholas Johnson (PLZ) sice s verdiktem sudího nesouhlasí, ale cesta na lavici hřísníků ho nemine. 2 min za podražení. Hraje se 4na4.

9:30
    Jiří Ondráček (ZLN) v rohu za Horčičkovou brankou sundal loktem Kratěnu a hosté budou hrát přesilovou hru.

8:18
    Tomáš Frolo (PLZ) 10 minutový osobní trest za nesportovní chování.

7:17
    Přesilová hra pro Zlín, Tomáš Frolo (PLZ) 2 min hrubost.

2:20
    Přesilová hra pro Plzeň. Radek Míka (ZLN) 2 min za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 7. Holík (Leška), 9. Köhler (Galvas, Leška), 28. Čajánek (Honejsek, Řezníček), 30. Čajánek (Veselý), 70. Leška - 22. Pletka (Kovář, Duda), 35. Vlasák (Johnson), 38. Straka (Duda), 56. Vykoukal (Duda)

Berani Zlín: Horčička - Tesařík, Řezníček, Zámorský, Galvas, Míka, Matějíček - Honejsek, Čajánek, O. Veselý - Holík, Leška, Köhler - Důras, Melenovský, F. Čech - Ondráček.
    HC Škoda Plzeň: Svoboda (30. min Mazanec) - Jeřábek, Modrý, Vykoukal, Kaberle, Marušák, Frolo, Růžička - Kratěna, Martin Straka, Vlasák - Duda, Jan Kovář, Pletka - Dvořák, Pitule, Johnson - Andrašovský, Havlíček, Petruška - Vostřák.

Rozhodčí: Hodek, Minář - Bádal, Pouzar