Petrohrad – Mytišči 7:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 3:2 (po pr.)
Čtvrtek 15.03.2012, 16:00 • Sportovní palác Náhorní unie • Play-off KHL

80:00
    Konec zápasu. (18:51:01)

68:16
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí vstřelili branku a vyhrávají dnešní utkání. Krikunov si dojel za branku pro nastřelený puk a zadovkou na levou tyč přihrál na Galuzina. VLADIMIR GALUZIN přesnou střelou k levé tyči ukončil dnešní prodloužení.
    Asistence: Ilya Krikunov

67:33
    Gorochov prověřil Kovala z mezikruží. Brankář domácích si pohlídal mezeru mezi svými betony.

65:43
    Střelu Thornberga chytil Jerjomenko.

64:53
    Po střele hostů od modré čáry a následných dorážkách byla posunuta Kovalova branka. Puk propadl Kovalovi a skončil dvacet centimetrů před čarou. Obrana domácích situaci zvládla.

64:13
    Krikunov vyzkoušel pozornost Jerjomenka z pravého kruhu.

63:37
    Anisin se snažil objet branku a zasunout puk za Kovala. Po posunutí branky se bude vhazovat před brankářem domácích.

63:02
    Střelu domácího Ugarova vyrazil před sebe Jerjomenko. Obránci hostů poté sebrali puk.

62:29
    Hosté mají v úvodu prodloužení mírnou převahu. Nahození od pravého mantinelu chytil do lapačky Koval.

62:06
    Střela hostujícího Babenka od modré čáry byla sražena do ochranné sítě.

61:39
    Puk opustil kluziště a vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.

60:01

I třetí třetina skončila nerozhodně, tentokráte 0:0. Na řadu přijde po úpravě ledu prodloužení.

Prodloužení začne přibližně v 18:33.

60:00

59:49
    Po pravé straně projel Marek Kvapil a z úhlu vystřelil na Kovala. V závěru utkání se bude vhazovat v útočném pásmu hostů.

59:02

58:40

58:14
    Jerjomenko chytá nahození Varnakova z levého kruhu.

57:01
    Přesilovka hostů dlouhé netrvala. Brankář Jerjomenko dostává dvě minuty za sekání. Ani z opakovaného záběru se však sekání neprokázalo. Hráč projíždějící kolem brankoviště se lehce otřel zezadu o Jerjomenka.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 14. Hietanen (Makarov, Nilsson), 22. Jevsejenkov (Ugarov), 69. Galuzin (Krikunov) - 4. Anisin, 33. Graňák

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Bespalov) - Malenkich, Hietanen, Varlamov, Valilev, Tyuljapkin, Jevsejenkov, Galuzin - Makarov, Ugarov, Thornberg - Zainullin, Gorbunov, Nilsson - Varnakov, Hirschovits, Krikunov - Valuisky, Romanovskij, Potapov
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Volkov A.) - Graňák, Gorochov, Solovjov, Jalasvaara, Schadilov, Novák, Barantsev - Gorovikov, Kokarev, Anisin - Soin, Komarov, Konkov - Shafigulin, Volkov K., Babenko - Mosalev, Pestunov, Kvapil

Rozhodčí: Belov, Olenin - Metalnikov, Sirotkin