W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
Hertha – Freiburg 1:2 (kon.)
Werder Brémy
2:2 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Úterý 10.04.2012, 20:00 • Weser Station, Brémy (Německo) • Německá Bundesliga

Díky za pozornost. Přeju hezký zbytek večera. (21:56:53)

A je za námi dnešní utkání mezi Werderem Brémy a Borusií Mönchengladbach. Stav utkání se nakonec zastavil na výsledku 2:2. za domácí se trefili Rosenberg a Naldo a za hosty se dvakrát prosadil Hanke.

90
    Střídá se taky na straně hostí. Odešel střelec dvou branek Hanke a místo něj se na posledních pár minutek podívá na hřiště De Camargo.

90
    Poslední střídání na straně domácích. Odešel Junuzović a nahradil ho Trinks.

89
    Stále čekáme na závěrečný tlak z jakékoliv strany, ale oba týmy útočí a bojují do poslední minuty. Zatím skvělé utkání!

87
    A mohlo být hotovo! Skvělou akci předvedli hosté a na konci toho všeho byl Hanke, který se ocitl úplně sám před Wiesem, ale jeho dělovka orazítkovala z bezprostřední blízkosti pouze břevno!

84
    Tempo zápasu je na nejvyšší úrovni a obě mužstva se s jedním bodem z dnešního zápasu nespokojí. Větší šanci však má stále Borussia, která má výhodu jednoho muže v poli navíc, ale Brémy můžou těžit z rychlých brejků.

81
    První střídání na hostující straně. Odešel Herrmann a místo něj nastoupil Ring.

80
    Obrovskou šanci na vstřelení branky měla Borussia. Po přihrávce Reuse mohl přidat třetí branku Hanke, jenže na míč nedokázal dosáhnout a ten tedy putoval do zámezí.

78
    Fotbal opět obživl a oba týmy se snaží strhnout vedení na svojí stranu. Do konec zápasu nám zbývá něco málo přes 10 minut.

75
    Druhé střídání v utkání provedou Brémy. Vystřídán byl Affolter a nahradil jej Fullkrug.

74
    Brémy právě vstřelily branku!
    A je vyrovnáno! Skvělý centr poslal do vápna Junuzović a nejvýše dokázal vyskočit NALDO, který se svojí hlavičkou nemýlil a pokořil tak brankáře Stegena.

73
    Výhodu standardní situace budou mít Brémy.

71
    První střídání v utkání provedl domácí trenér. Ze hřiště stáhl Marina, nejspíše nejlepšího dnešního hráče domácího celku a nahradil ho Ignjovski.

70
    Borussi přece jenom dokázala využít výhody jednoho hráče v poli navíc a Brémy budou mít, co dělat, aby dokázali vyrovnat.

67
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    A zápas se rázem otáčí ve prospěch Borussie Mönchengladbach! Skvělou přihrávkou našel MIKE HANKEHO jeho spoluhráč Reus a první zmiňovaný se nemýlil a střelou k tyči překonal domácího Wieseho.

65
    Hostující Daems zkusil štěstí střelou z dálky, ale nedokázal překonat domácího Wieseho, který si se střelou hravě poradil.

62
    Zápas se přelévá ze strany na stranu a ve vzduchu visí druhá branka. Doufejme, že se jí dnes dočkáme.